• Сімейна пара організувала перший заповідник в Індії

  • Катерина Динник | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 лютого 2017 року

Подружня пара Аніл і Памела Малхотри створили в Індії перший приватний заповідник, щоб захистити останні природні місця на землі і тим самим зберегти життєво важливі джерела води, флору і фауну для себе та майбутніх поколінь.

Аніл і Памела Малхотри переїхали із США до Індії в 1986-му році і, побачивши жахливий стан природи в цих краях, вирішили відновити виснажену землю.

У той час багато фермерів продавали земельні ділянки, оскільки вирощувати що-небудь на пустищах було вже неможливо. Малхотри купували землі і в 1991 році влаштувалися на виснаженій ділянці площею 22 га, розташованій в горах Західні Гати, що в Південній Індії.

Вони доклали багато сил, щоб виростити ліс і повернути природі біологічне різноманіття. За 25 років подружжя перетворило пустелю на оазу й місце для перебування диких тварин.

На сьогоднішній день це вже 120 га красивих тропічних лісів з безліччю видів рослин, тварин і птахів, багато з яких ніде більше не зустрічаються на планеті. Тепер це справжній заповідник і називається він SAI Sanctuary (Ініціатива збереження тварин Святилище).

Для туристів на території заповідника організовані турбази. Люди мають можливість проживати в екологічно чистих котеджах, тим самим допомагаючи захистити одне з останніх диких місць природи на Землі. Перебуваючи в цих місцях можна по-справжньому зануритися в світ дикої природи, слухати спів цвіркунів та ухання великої білої сови, а якщо пощастить — як сурмить слон та гарчить тигр.  

Нині ці місця приваблюють все більше натуралістів і науковців, тут є можливість вивчати сотні зникаючих видів рослин і дерев, а також представників фауни.

Стаття написана за матеріалами SAI Sanctuary.

Читайте також про те, як в Португалії будують будинки за 3 дні, а також про японський проект підводного міста.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...