• Складено добірку інтерактивних мап столиці: корисні сервіси

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 9 лютого 2017 року

Для всіх гостей і жителів столиці видання TheKiev.City створило добірку 12 корисних і цікавих мап Києва. Які дороги розчищають наразі снігоприбиральні машини,де можна вигуляти свого чотирилапого друга і скласти маршрут зеленими куточкам міста — це і багато іншого можна дізнатися за допомогою таких інтерактивних сервісів.

Де підзарядити свій електрокар?

Компанія Plug Share склала світову мапу заправок для електрокарів. Тут можна подивитися й останні дані для Києва. Ця мапа стане справжньою знахідкою для всіх водіїв екоавто. Адже з кожним днем ​​кількість електрозаправок збільшується, і незабаром відшукати найближчий пункт буде дуже легко.

Ще понад 200 безкоштовних електрозаправок планує відкрити в Україні мережа WOG.

Де розчищені дороги?

Комунальна корпорація «Київавтодор» створила мапу GPS-переміщення снігоприбиральних машин дорогами столиці. За допомогою цього сервісу кияни завжди можуть дізнатися, які дороги розчищені, де знаходиться трактор, і зробити найоптимальніший маршрут пересування.

Де вигуляти собаку?

Активісти організації «Дивовижні» створили інтерактивну мапу, на яку нанесені дозволені КМДА місця вигулу собак та інших домашніх тварин. Такі зони є в кожному районі столиці.

А от члени організації «Це наш Київ» встановили спеціальні туалети для тварин.

Де погодувати птахів?

Ще одна цікава мапа — мапа пташиних годівниць. За словами її розробників, вона буде спонукати киян робити нові годівниці, що допоможуть пернатим пережити зиму.

Де прогулятися?

У Києві налічується понад 100 парків і 400 скверів. Складайте свої маршрути для прогулянок зеленими зонам столиці — тепер це можливо завдяки мапі:

На що підуть міські кошти?

За допомогою цієї мапи можна дізнатися, які проекти, прийняті в рамках Київського бюджету участі, будуть реалізовуватися в тому чи іншому районі міста:

Як перевірити законність будівництва?

Щоб дізнатися про законність тієї чи іншої будови і не купити сумнівну нерухомість, досить зазирнути у мапу:

Тут вказані 4 можливі статуси будівель: законні, самовільні, на обробці, нерекомендовані. Під час натискання на об'єкт можна переглянути всю потрібну документацію по проекту.

Якщо ви хочете перевірити законність наявного або ще споруджуваного об'єкта, який не зазначений на мапі, можна подати запит до центру моніторингу, який проведе перевірку.

Новобудови, «руїни», арт-під'їзди та стінописи

Мапа столичних новобудов — зручний сервіс для покупців квартир.

А якщо ви хочете подивитися, де знаходяться міські «руїни» — покинуті будинки — то вам сюди:

Всім, хто цікавиться міським мистецтвом, буде цікавим оформлення арт-під'їздів Києва:

Мапу стінописів Києва розробив Сергій Гришкевич. На ній нанесені всі адреси будівель, на стінах яких за останні 2 роки з'явилися картини.

І ще одні корисний сервіс — мапа «Куди здати відходи» від видання «Велика Епоха». Тут можна знайти найближчий пункт прийому різних видів вторсировини: макулатури, металу, пластику, батарейок, небезпечних ртутьвмісних відходів та ін.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...