• У всесвітньому конкурсі архітектурно-фантастичних проектів переміг український дизайнер

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 27 лютого 2017 року

Талановитий дизайнер з України Михайло Пономаренко зайняв перше місце у всесвітньому конкурсі архітектурно-фантастичних проектів Fairy Tales 2017Його робота під назвою Last Day — це приголомшливі малюнкидоповнені цікавою розповіддю з глибоким змістом.

У конкурсі Fairy Tales, який проходить вже вчетверте, беруть участь люди всіх професій, які люблять фантазувати, уявляти та оригінально мислити. Завдання — створити проект з 5 ілюстрацій і доповнити його невеликою утопічною розповіддю.

Як кажуть творці конкурсу, кожен архітектурний проект починається з цікавої історії, і сам процес його створення — це свого роду розвиток сюжету, яке народжується у нашій фантазії.

Зараз Михайло працює в ландшафтно-архітектурній компанії EDSA, Inc у штаті Флорида.

Його монументальні пейзажі з дивними науково-фантастичними мегаструктурами виконані традиційними методами живопису. Всі об'єкти цікаво поєднуються в один сюжет, з яким можна ознайомитися тут.

«Пейзажі завжди надихали мене на те, щоб додати в них щось дивне, нереальне за людським масштабом. Щось, що видається неможливим і непрактичним, що контрастує з природним оточенням, але існує в тому ж масштабі. Це веде до нових ідей і почуттів про природу — глядач стає більш обізнаним про довкілля і наш шкідливий вплив на нього. Ми — плоскі поверхневі істоти. Іноді я відчуваю, що ми так сильно жадаємо, щоб планета була перетворена на тротуар, щоб автомобілі могли їздити де завгодно, а наша промисловість могла продовжувати розширюватися. У моєму проекті „Кільця Сатурна‟ символізують ці плоскі поверхневі бажання, але в більш поетичному, оптимістичному і доброзичливому вигляді», — каже Михайло.

Журі конкурсу, до складу якого увійшли відомі професійні архітектори, відзначило роботу Михайла найвищою нагородою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...