• У Дніпрі встановлять підземні контейнери для відходів

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 23 лютого 2017 року

На вулицях Дніпра з'являться підземні контейнери для збору та тимчасового зберігання сміття. Такі контейнери компактні, не займають вільного місця доріг або тротуару та є гігієнічними.

Цього року за проектом пройде реконструкція 57 вулиць Дніпра, під час якої встановлять підземні контейнери для сміття, повідомив заступник міського голови в ефірі програми «11 каналу».

Контейнери будуть встановлені біля фасадів будівель.

Наразі вже розробили технічне завдання для техніки, яка буде забирати сміття як із наземних, так і підземних контейнерів. Додатково з'являться 3 сміттєвози, що будуть вивозити відходи і 1 раз на 2 місяці мити контейнери.

Практика встановлення підземних контейнерів в Україні — інноваційне рішення, яке застосовується в багатьох містах Європи.

Системи збору і тимчасового зберігання сміття під землею мають багато переваг. По-перше, їхній об´єм набагато більший у порівнянні зі звичайними урнами. Це дозволяє зменшити частоту вивезення сміття. По-друге, розміщення під землею збільшує термін служби контейнера.

По-третє, підземні контейнери компактні, що дозволяє економити доступну площу, і гігієнічні: дрібні тварини і птахи не можуть потрапити в них. І ще одна значна перевага підземного сміттєвого контейнера — це естетичність: вони добре вписуються в сучасне міське середовище і не псують вигляд вулиць.

Тим часом в Дніпропетровській області діє програма-стратегія поводження з відходами. Її мета — вирішити проблему переповненості сміттєвих полігонів області й допомогти жителям міста змінити ставлення до відходів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...