• З'явився онлайн-сервіс для пошуку цікавого туризму — Proxy Tour

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 20 лютого 2017 року

Команда з Одеси розробила онлайн-сервіс Proxy Tour для пошуку цікавого відпочинку на території України. Сервіс містить тільки надійні і чинні пропозиції, дозволяє безпосередньо зв'язатися з компанією-представником і допоможе розвинути внутрішній туризм в Україні.

Сервіс Proxy Tour з'явився в результаті роботи однойменного стартапу. Онлайн-майданчик має зручний пошук: спочатку можна вибрати конкретне місто, де б ви хотіли відпочити. Потім вибрати вид відпочинку: активний гастрономічний тур, міську екскурсію, романтичний відпочинок, дитячий відпочинок та багато іншого. Також є варіанти індивідуальних і групових екскурсій. І останній крок — вказати дату.

Після вибору кращої пропозиції, тут же на сайті його можна забронювати.

Місія проекту Proxy Tour — це допомога у розвитку ринку внутрішнього туризму. Будь-який представник цієї сфери може представити свої послуги, організувати та управляти продажем самостійно. Сервіс простий і зрозумілий у використанні, і допомога ІТ-фахівців не знадобиться.

Proxy Tour допомагає зменшити витрати на продаж послуг і вийти на ринок туризму молодим підприємцям.

Наразі команда стартапу працює над поліпшенням функціоналу сервісу: буде додана можливість бронювання разом із друзями, вибір валюти, мови та інше. Також незабаром Proxy Tour з'явиться у вигляді мобільного додатку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...