ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Prozorro ― офіційний майданчик публічних закупівель україни

Велика Епоха

ⓅУкраїнська універсальна біржа Prozorro було засновано 7 жовтня 1997 року. Цю організацію було створено, аби активно брати участь в ринковій трансформації економіки України. Prozorro ― одна з перших організацій в Україні, яка надає повний спектр всіх біржових послуг.

#img_center_nostream#Замовити послуги нашої організації можна на сайті https://tender.uub.com.ua/.

В Україні розпочала працювати система ProZorro. Відтепер усі держзакупівлі проходитимуть в електронному виді через декілька спеціальних майданчиків, під’єднаних до основної бази даних. Система представляє собою розташовану на сервері базу даних, до якої можна підключатися лише через один із акредитованих торгових майданчиків. Для конкретного учасника торгів немає значення, через який майданчик буде подаватися його пропозиція — адже вона однаково потрапить в єдину базу. Сьогодні до системи приєднано уже 15 майданчиків. Кожен з них відрізняється рівнем акредитації. Загалом існує чотири окремі рівня, що надають майданчику можливість надавати послуги Постачальникам та Замовникам за показником вартості тендеру. Для прикладу, якщо майданчик відноситься до І рівня акредитації, то він може надавати послуги замовникам у випадку здійснення ним допорогових держзакупівель, якщо ж до другого — учасникам. Два наступні рівні відносяться до Замовників і Постачальників, що здійснюють понад порогові держзакупівлі. Право працювати в ProZorro для декількох майданчиків регулятором було надано не просто так. Це зроблено для того, щоб створити конкуренцію та покращувати якість послуг.

Представляємо наш майданчик, який акредитовано одразу за всіма 4-ма рівнями. З нами Вам не доведеться хвилюватися за проведення закупівель. Ми здійснюємо роз’яснювальну роботу, організовуємо навчальні семінари на території всієї країни. Кожен зможе отримати повну інформацію та консультацію, дізнавшись про всі секрети для перемоги в тендері. В режимі онлайн ми проводимо також вебінари. Такий інтерактивний спосіб комунікації буде цікавим для тих людей, які не змогли відвідати наші семінари.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком .