• У Луцьку створили «Центр розвитку сонячної енергії»

  • Діна Матвіенко | Велика Епоха
    Четвер, 9 березня 2017 року

Компанія «Спеціалізовані Енергетичні Технології» та «Фундація розвитку громад» відкрили в Луцьку навчальний проект «Центр розвитку сонячної енергії». Тут усі охочі можуть дізнатися про те, як економити ресурси, споруджувати сонячні колектори і застосовувати в побуті альтернативні джерела енергії.

Енергоефективність та економія енергоресурсів — це ті питання, які стоять на першому місці для українців. Розібратися в цьому допоможе новий проект «Центр розвитку сонячної енергії». У навчальному центрі фонду встановлені сонячні електростанції, колектори та модулі, які наочно демонструють використання і застосування альтернативної енергії в побуті.

Тут фахівці розповідають про сонячну енергію, про те, як використовувати її в домогосподарстві та промисловості, як зробити сонячний колектор для нагрівання води.

Планується також проводити майстер-класи і навчати розрахунку економічної ефективності застосування сонячної енергії на кожному конкретному об'єкті: приватний чи багатоквартирний будинок, підприємство, дитячий сад, кафе, їдальня тощо.

Адреса: м.Луцьк, вул. Дубнівська, 15; 2-й поверх.

Вхід безкоштовний.

Контакти: тел.: (067) 332-88-02, frgvogo@gmail.com.

Домашня сонячна електростанція — важлива складова автономного будинку: вона виробляє енергію для роботи всіх електроприладів, нагріву води та підтримки комфортної температури усередині приміщень.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...