• Переваги багатофункціонального комплексу Gulliver

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 2 березня 2017 року

ⓅБФК Gulliver — багатофункціональній комплекс загальною площею понад 150 000 кв. метрів, який складається із двох блоків будівель та трьохярусного підземного паркінгу та наземної парковки загалом на 600 місць.

До першого блоку входить 10-поверховий торгово-розважальний центр та бізнес-центр «А» класу. В торгово-розважальному містяться наступні об’єкти: підземний супермаркет, бутіки, боулінг, кінотеатр, дитяча зона, салони краси та фітнес-клуб з 25-метровим басейном. На нульовому поверсі розташовані супермаркет «Сільпо» та магазин «Ельдорадо».

Другий блок — це 33-поверховий бізнес-центр із цілою купою офісних приміщень преміум класу. Загальна висота будівлі сягає 141 метр, що робить її найвищим бізнес-центром у Києві.

Такий розмір в поєднанні з люксовістю та багатофункціональністю робить бізнес-центр привабливим місцем для найбільш амбіційних компаній столиці. Більше дізнатися про Gulliver можна на сайті http://gullivercenter.com/.

Розташування та інфраструктура

Gulliver знаходиться у Печерському районі Києва та відповідає усім критеріям офісних центрів класу «А». Він має якісну транспортну розв'язку, розвинену інфраструктуру, зручний та практичний підземний паркінг.

Бізнес-центр оснащений найсучаснішими системами опалення, вентиляції та кондиціонування, що дозволяє йому мати високу енергоефективність. Власники офісних приміщень гарантовано отримують безперебійне постачання електроенергії, яке, у разі форс-мажорних обставин, здійснюється власною підстанцією та аварійними дизельними генераторами.

Переваги Gulliver

Наразі Gulliver є найбільшим бізнес-центром у Києві. У поєднанні із торгово-розважальним блоком будівля стає ультрасучасним простором для комфортного відпочинку та роботи. До безперечних плюсів споруди можна віднести:

― великий паркінг;

― зручну розв'язку та вигідне розташування;

― офісні приміщення класу «А»;

― наявність великого ТРЦ поруч;

― сучасні системи безпеки та контролю.

Gulliver дає можливість орендували офіси в бізнес-центрі компаніям, які цінують свій вільний час. У вежі «А» або «Б», ваші співробітники витрачатимуть більше часу на роботу, тому що поруч ресторан, де можна пообідати. 

Якщо ви бажаєте орендувати сучасний офіс, який обладнано всіма технологіями для комфортного життєзабезпечення, тоді бізнес-комплекс Gulliver ― це те, що вам потрібно. Детальніше можна дізнатися за телефоном: (044) 364-84-40, або e-mail: arenda@gullivercenter.com.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...