• Проект «Смарагдовий ліс» запрошує на акцію з висадки дерев

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 березня 2017 року

У квітні на території Київської області пройде акція з висадки дерев від проекту «Смарагдовий ліс». На цьому заході кожен зможе власними силами посадити невеликий ліс.

Саджання дерев пройде наступного місяця, 8 і 9 квітня, в екопоселенні Дубравушка Богуславського району Київської області. Тут для посадки лісосаду є понад 8 га землі.

Організатори акції — Андрій Бобровицький, Анастасія Волкова та Анастасія Курганська.

Андрій Бобровицький — прикладний еколог, керівник проектів, експерт із екотехнологій у будівництві, екотренер, а ще й людина, яка просто садить дерева. Він є експертом із зеленого виробництва, займається будівництвом енергоефективних і біокліматичних будівель. Андрій організував «Клуб Прикладної Екології», де постійно проводяться заняття з прикладної екології, органічного землеробства, пермакультури, дизайну, біодинаміки, органічної архітектури. У 2011 році він розробив програму екоадаптаціі для квартир і офісів.

Андрій поставив для себе мету — висадити 8 млн дерев, побудувати 8 тис. екобудинків і робити все, щоб поліпшити наше середовище проживання.

Він запрошує всіх охочих приєднатися до посадки дерев. Адже це унікальна можливість багато чому навчитися і разом з іншими зробити світ кращим. Для участі необхідно заповнити форму. Лопати та саджанці видаються на місці.

Якщо у вас є земля для посадки дерев, можна теж заповнити форму.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...