ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як обрати кращий склопакет: створено незалежний онлайн-калькулятор

Велика Епоха

Компанія OKNA.ua створила незалежний онлайн-калькулятор, який дозволяє всього за хвилину розрахувати, скільки енергії може заощадити новий склопакет з урахуванням його характеристик, розмірів та клімату. Порівнюючи вікна від різних компаній за допомогою калькулятора, можна вибрати оптимальний варіант.

#img_center_nostream#

Нова версія енергокалькулятора дозволяє робити детальний розрахунок теплоізоляційних характеристик вікон. Для розрахунку використовуються такі дані, як розміри та архітектура вікна, його комплектувальні елементи, мікроклімат. Враховуються особливості клімату по всій території України.

#img_center_nostream#

Що враховується під час розрахунку:

1. Розташування вікна щодо сторін світу.

2. Кількість сонячної енергії, що надходить через вікно.

3. Вид опалення.

4. Затемнення вікна (є воно чи відсутнє).

Функції енергокалькулятора:

• порівняння вікон від різних компаній-виробників;

• порівняння нових конструкцій вікон із тими, які є зараз;

• дані про те, наскільки економні вікна, що наявні зараз на ринку (враховуються понад 190 профільних систем і 20 видів склопакетів).

За отриманими віконними параметрами калькулятор розраховує, скільки енергії може зберегти склопакет.

Після розрахунку виводяться докладні параметри вікна (коефіцієнт теплового опору теплопередачі, клас енергозаощадження та ін.) та дається маркування енергоефективності.

Як кажуть розробники калькулятора, результати розрахунку не залежать від конкретного постачальника або виробника склопакетів. Хоча розрахунок не дає гарантії якості виробу, але він є перевіркою віконних теплохарактеристик, заявлених виробником або постачальником, за умови якісного виготовлення.

Калькулятор стане в нагоді покупцям вікон, а також менеджерам віконних компаній, виробникам і продавцям.