• Модні жіночі шпильки: 2015

  • Середа, 20 травня 2015 року
Квіткові пов'язки для волосся від Dolce & Gabbana

Квіткові пов'язки для волосся від Dolce & Gabbana. Фото: fashionisers.com

Ціла індустрія з виробництва аксесуарів працює над створенням нових тенденцій моди. У косметичці кожної жінки є кілька шпильок для волосся. І всі вони призначені для різних подій життя. Вечірні шпильки для волосся стають розкішним аксесуаром, який формує яскравий образ. Дизайнери доповнюють вечірні аксесуари дорогоцінним камінням та мереживом.

Квіткові пов'язки і богемні прикраси розцвіли на модному подіумі, утворюючи жіночні образи. У колекції Bottega Veneta ми знайшли квіткові пов'язки для волосся, які були інкрустовані дрібними каменями. Квіткові гумки для волосся можна знайти в колекції Dolce & Gabbana. Італійські дизайнери використовували для своєї нової колекції гумки з натуральних гвоздик. Хороша тенденція, яка підійде для романтичного вечора. Модний бренд Balenciaga представив квіткові гумки для волосся із пластику і каменів. Таке ж рішення ми знайшли і в колекції Betsey Johnson. Для вечірнього образу можна вибрати романтичні обідки від Marchesa. Вони прикрашені дрібними квітами з металу.

Справжнім трендом нового сезону стають металеві шпильки. Вони можуть мати різноманітну форму, але обов'язково повинні мати золотий колір. Плоскі золоті шпильки для волосся представлені в колекції Селін весна-літо 2015. Шпильки зі шкіри також у моді. Відомий італійський бренд Fendi показав шкіряні шпильки у вигляді пальм. Оригінальне рішення!

Особливу увагу в цьому році слід приділити шпильці в стилі мінімалізм. У тренді тонкі нитки, ланцюги і шовкові обідки. За натхненням можна відправитися в магазини Tibi, Trussardi і Reed Krakoff.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...