• Як підібрати гарне кольє

  • Субота, 11 квітня 2015 року
Вам випало відвідати важливу і урочисту подію, але ви не знаєте, яку вибрати прикрасу? Навряд чи потрібно пояснювати, що являє собою кольє «necklace». Це шик, блиск і захоплені погляди!

Бувають різні види кольє, наприклад, кольє із золота з діамантами, кольє з кольоровим каменем, або ж кольє без вставок. Давайте розберемося, як вибрати ту прикрасу, яка підходить саме вам. Отже, нам необхідно:

1. Вибрати колір золота для вашого кольє.

2. Визначитися, яка у кольє із золота буде довжина. Це залежить від ваших власних уподобань. Комусь, можливо, подобається більш «глибока» відкрита зона декольте, а хтось хотів би залишитися загадкою.

3. Вибрати вставки:

• Фіаніт — штучно вирощений аналог мінералу. Його широко застосовують в ювелірній промисловості. Перевага в тому, що без належного обладнання практично неможливо визначити, чи натуральний цей камінь. А, власне, назва фіаніт походить від фізичного інституту, де цей камінь був уперше синтезований.

• Діамант — це універсальний камінь, він підійде всім, для будь-якого стилю і віку. До того ж, чи відомо вам, що діамант може відігнати страх і захистити від чужого впливу людину, яка його носить?

• Топаз — це напівдорогоцінне каміння з острова Топазіон. У нього різноманітна колірна гамма, від благородного коричневого і до яскраво-червоного. Своїй власниці він приносить спокій і умиротворення, а також, як кажуть, захищає від «поганого ока».

• Сапфір — основний його колір — синій, з найрізноманітнішими відтінками. Любить він не всіх. Його носієм може бути лише та, чиє правдолюбство і чеснота рівні її красі. Особливо це стосується неодружених дівчат — носіння такого каменю обіцяє їм гарне заміжжя і щасливе сімейне життя.

• Смарагд — дорогоцінний камінь, вартість якого іноді перевищує алмаз. Цей камінь дасть своїй господарці мудрість і вижене всі чорні думки і погані сни. Смарагд — це в перекладі з арабської «дорогоцінний камінь зеленого кольору».

• Рубін — вид мінералу корунду, різновид відтінків червоного тону від рожевого до яскраво фіолетового. Носити цей камінь корисно тим, у кого спостерігається синдром хронічної втоми. Головні його симптоми: безсоння, швидка стомлюваність. Чи чули ви, що лише завдяки хрому у рубіна такий насичений яскравий колір?

4. Вибрати замок для золотого кольє. Є кілька видів: круглий, карабін, замок у вигляді коробочки, тогл. Всі вони підходять ідеальним чином вашій прикрасі.

Вдалого вам вибору!
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...