• Унікальна колекція коштовностей Джанфранко Меджато

  • Алла Лавриненко | Велика Епоха
    Середа, 20 жовтня 2010 року
У вересні в Ялті й в травні у Києві пройшли демонстрації «Ювелірної скульптури» – італійської колекції коштовностей, виготовлених скульптором Джанфранко Меджато. Її унікальність полягає в складності техніки виконання. Ексклюзивні вироби виробляються в Італії при співпраці з відомими майстрами-ювелірами, які виконують замовлення для всесвітньо відомих ювелірних будинків, таких як Тіффані, Гермес. Використовуються матеріали вищої якості: діаманти та золото 750-ої проби.

За кордоном «Ювелірна скульптура» представлена поки тільки в України.


Ідею створити ювелірні вироби італійському скульптору Джанфранко Меджато підказали прихильники його творчості. Покупці не хотіли розлучатися зі скульптурами майстра ні на хвилину. Вони виявляли бажання носити мініатюрні копії на собі. Втиснути величезну скульптуру в маленьку прикрасу неймовірно складно. Ювелірна точна копія монументального твору відтворюється рівно 99 разів, нумерується та підписується скульптором.

Золоті вироби Джанфранко схожі на багатошарові мережива – майже всі вони складаються з переплетень. На розробку моделей пішло багато часу, через те, що робота всередині виробу не має аналогів і відрізняється неймовірною технологічною складністю. Майстер закладає особливий філософський сенс у кожну зі своїх робіт. Сфера всередині виробу зроблена з найчистіших діамантів і символізує чистоту душі, її світіння.

Складні мереживні візерунки схожі на багатогранні шляху людського життя. Вони можуть бути як легкими і успішними, подібно блиску полірованого золота, так і повними випробувань, як матовий темний колір золота всередині виробів. Але там, де закінчується матовість, починається світло. Саме долаючи ці складні моменти, ми ростемо духовно – вважає Джанфранко Меджато. Скульптор бачить призначення мистецтва у пошуку краси і затвердження істинних людських цінностей.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...