• Весільна мода 2014: модні ювелірні вироби

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Субота, 23 серпня 2014 року
Модні тенденції у весільному вбранні приходять та відходять, однак ювелірні прикраси витримують випробування часом. Мінливість весільної моди не впливає на якісні ювелірні вироби — ретро завжди буде актуальним. Вбрання нареченої повинно вражати оточуючих вишуканістю й витонченістю. Тому пропонуємо ознайомитися з останніми дизайнерськими пропозиціями в галузі весільної моди.


ювелірні весільні прикраси

ANUSHA Фото: notonthehighstreet.com

Прикрасити весільну зачіску допоможуть різноманітні обручі, гребінці та шпильки. Срібло як матеріал оптимально підходить для того, щоб скласти весільний ансамбль. Срібні вироби дозволяють нареченій проявити свій смак у виборі весільного образу. Ще одна поширена жіноча прикраса для волосся — це тіара. Спочатку тіара була своєрідною короною давньосхідних царів, а зараз вона стала популярним аксесуаром.

ювелірні весільні прикраси

ANUSHA Фото: notonthehighstreet.com

Останні тенденції ювелірної моди дозволяють багатьом жінкам розкрити свою індивідуальність. В моду входять ювелірні прикраси, навіяні природою, наприклад: срібні сережки з листочками. Перли також ідеально поєднується і з сучасним, і з класичним стилем у весільному вбранні. Коротке намисто з перлів чудово пасуватиме до відкритої сукні.

Обручки — це традиційний символ шлюбу. Модні обручки можуть мати незвичайний вигляд: ефектні комбінації металів різних кольорів, прикрашених діамантами, топазами та іншими каменями, стильні форми.


Читайте також:
Весілля: стильні аксесуари
Модні весільні зачіски: Топ-20

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...