• В Одесі побудують прибутковий комплекс з дегазації ТПВ

  • Діна Матвіенко | Велика Епоха
    Середа, 24 травня 2017 року

В Одесі на міському сміттєвому полігоні «Дальницькі кар'єри» створять комплекс з дегазації ТПВ, який дозволить отримувати біогаз зі сміття. Паливо буде використовуватися для отримання електроенергії та обігріву будинків.

Будівництво заводу дегазації, як частина великого сміттєпереробного комплексу, заплановано ще з минулого року. Спочатку реалізація повинна була здійснюватися за рахунок інвесторів з Німеччини, Америки та Австрії. Але тепер місцева влада вирішила залучити до роботи кілька українських компаній, а також зарубіжних фахівців.

Для будівництва комплексу з місцевого бюджету виділять близько $4 млн. Але менш ніж за 5 років він окупиться і щорічно буде приносити трохи більше 30 млн. грн, повідомляє «Южный курьер».

Комплекс являє собою 100 свердловин глибиною близько п'ятнадцяти метрів кожна, компресорну станцію з очищення, аналізатор біогазу і трубопровід.

Горючі гази, які утворюються в процесі бродіння відходів, будуть відкачуватись зі свердловин. Під час спалювання газів отримають електроенергію, яка буде реалізовуватися за «зеленим» тарифом.

Дегазація «сміттєвого» газу — це необхідний захід, який вберігає від виникнення пожеж, парникового ефекту, усуває неприємний запах і гарантує безпечну роботу будь-якого великого звалища.

На території «Дальницькі кар'єри» також заплановано будівництво сміттєпереробного заводу та сортувального комплексу. Завод повинен виробляти альтернативне паливо, втор сировину і будівельні матеріали, повідомляє «Думская».

Одесити знайшли спосіб переробки сміття — вони створюють корисні речі з пластикових відходів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...