ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Маріанна Бойко запустила челлендж «Екопобут — стиль життя»

Велика Епоха

Відома екоактівістка Маріанна Бойко запускає челлендж «Екопобут — стиль життя». Мета — допомогти українцям менше відправляти до смітника такі види відходів, як пластик і поліетилен, а також знайти своїх однодумців і отримати цікаві подарунки.

#img_center_nostream#

Челлендж буде проходити в рамках проекту Маріанни Бойко Zero Waste Ukraine. Він розрахований на тих, хто піклується про чистоту свого міста і хоче навчитися жити без сміття.

Важлива перевага стилю Zero Waste в тому, що він дозволить заощадити до 40% сімейного бюджету. Сміття у вигляді упаковок, за які доводиться платити під час купівлі товару, більше не буде з'являтися в будинку. Все це допоможе зосередитися на тому, що дійсно потрібно, і відсторонитися від зайвого.

«З 16 до 29 травня потрібно виконати 5 завдань! Ми разом будемо створювати свої набори „зеровастерів‟, будемо купувати продукти у свої чудові сумки, будемо створювати власноруч миючі засоби для оселі, розбирати свій гардероб, звільнятися від зайвого і ще багато цікавого, а головне — будемо наповнювати своє життя гармонією», — пише на своїй сторінці у «Фейсбуці» Маріанна Бойко.

Як взяти участь у челленджі

1. Підписатися на сторінку.

2. Зробити репост на своїй сторінці і додати від себе фразу «Беру участь».

3. Заповнити анкету.

4. Зареєструватися у закритій групі ФБ.

5. Перевіряти пошту. Якщо протягом дня ви не отримаєте лист, перевірте папку «Спам» або напишіть на пошту — [email protected].

З 16 травня учасники челленджу отримуватимуть на пошту завдання. На виконання кожного виділено кілька днів. У закритій групі, де потрібно буде викладати звіт, можна поставити запитання або знайти підтримку однодумців.

Ті, хто виконає всі завдання, отримають призи: натуральну косметику від українського бренду «Мавчин Дарунок», французьку органічну косметику Zao від «Натур Бутік» — Natur Boutique, багаторазову сумку від молодого стартапу Act Green, а також зможуть потрапити на екскурсію до підприємства «Київміськвторресурси» та побачити, як заготовлюються і первинно переробляються вторинні ресурси.