• Цікаві ігри на природі для незабутніх вихідних

  • Діна Матвіенко | Велика Епоха
    П'ятниця, 7 квітня 2017 року

З настанням теплих весняних днів дітям хочеться проводити все більше часу поза домом, відпочиваючи і граючи з друзями. Якщо ви хочете весело провести час зі своїми дітьми у вихідні та святкові дні, дивіться добірку кращих ігор на свіжому повітрі.

Твістер

Ця відома гра годиться і для відпочинку на природі.

Метання кілець або підков

Це класична і знайома багатьом гра на свіжому повітрі для дітей та дорослих. Просто встановіть палицю на газоні і відзначте мінімальну відстань для кидка. Можна розподілитися на команди і організувати змагання на більшу кількість вдалих кидків.

KerPlunk

Цю гру можна зробити самим: замість прозорої пластикової трубки — згорнути в циліндр сітку, а кульки і палички напевно знайдуться вдома. Сенс гри: витягувати палички так, щоб кульки не падали.

Доміно

Незвичайний варіант доміно — зробити кісточки для доміно з морської гальки.

Боулінг

Для цієї гри робимо кеглі з 10 пластикових пляшок об'ємом по 2 літри. Заповнюємо їх гравієм і розфарбовуємо зовні фарбою-спреєм.

Мильні бульбашки

Зробіть величезну бульбашку завбільшки з людину. Для цього знадобиться мильний розчин, тазик і обруч. Головний секрет: обруч повинен бути добре змочений у розчині, і його потрібно швидко піднімати вгору.

Паркан як музичний інструмент

Підвісьте на паркан різні предмети: посуд, грати, ложки і т.п. Нехай діти спробують себе в ролі музикантів.

Біг у мішках, з ковдрою або в ластах

Біг в мішках — відома гра, якій діти завжди дуже раді. Можна грати як в парі, так і в команді.

А якщо ви хочете якось урізноманітнити змагання, додайте цікаві елементи. Наприклад, забіг у ластах — і відмінний настрій гарантовано!

Стрільба з лука

Цікаве проведення часу, але батькам потрібно бути уважними!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...