• Швидке перетворення порожньої стіни на витвір мистецтва

  • Діна Матвіенко | Велика Епоха
    Четвер, 30 березня 2017 року

Порожня стіна в спальні або будь-який інший кімнаті виглядає досить сумно і нецікаво. Спробуйте прикрасити стіни, і ви побачите, як кімната відразу оживе, і в ній стане затишно і по-домашньому тепло.

Хоча забавні декоративні аксесуари не роблять приміщення більш функціональним, вони виконують не менш важливе завдання — створюють настрій!

Під час оформлення стін пам'ятайте про те, що нові елементи не повинні порушувати загального стилю інтер'єру. Для таких кімнат, як дитяча, вони повинні бути ще й безпечними.

Ось кілька ідей, як зробити порожні стіни приємними для очей.

Чудові дзеркала

Дзеркала здатні розширювати простір кімнати і робити її світлішою. А дзеркало незвичайної форми або з красивою рамою ідеально підходить для заповнення порожньої стіни.

Обрамлені дошки

Ці дошки являють собою відмінні багатоцільові предмети. На них можна закріпити фото, залишати повідомлення або нагадування важливих дат. Дошка підійде як для спальні, так і для кухні.

Модульні полиці

Модульні полиці додають унікальності вашій кімнаті, створюючи простір для декоративних рамок, ваз, книг тощо. Час від часу їх можна перевішувати, змінюючи геометрію і загальний вигляд.

Привабливий годинник

Годинники самі по собі є витворами мистецтва, і це елегантний спосіб облагородити стіни. Негабаритний вінтажний годинник виглядає дуже незвично.

Наліпки на стіни

Це ідеальний варіант для тих, хто живе в орендованій квартирі і не може кардинально міняти вигляд кімнат. Наклейки легко наносяться і так само легко видаляються, і можуть швидко перетворити голі стіни на красиві полотна.

Світильники

Світильники в красивих свічниках додають простору світла, тепла і чарівності.

Організатор

Незамінна річ для невеликих кімнат. Допомагає не захаращувати простір столом для ключів, телефонів, пошти і подібним.

Фотошпалери

Це ідеальний варіант для декорування великих стін кімнати, вітальні або дитячої. Вибирайте вподобаний кадр — і в одну мить ваша кімната перетвориться на чудовий ліс, гірську долину або кришталево-білий сніговий пейзаж.

За матеріалами: styleathome.com.

Ще один цікавий елемент декору — саморобний годинник-хризантема.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...