• Незвичайні будиночки на деревах

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Четвер, 30 березня 2017 року

Будиночок на дереві, де можна створити свій таємний куточок, — цю ідею-мрію з дитинства втілюють в життя багато екстраординарних архітекторів і дизайнерів. Вони створюють затишні будиночки, де можна відпочити, насолоджуючись природою і тишею.

Триповерховий будиночок на дереві

Цей казковий будиночок із ґвинтовими сходами, що нагадує кадр із диснеївських мультфільмів, називається Enchanted Forest Tree House. Він є найбільшим у Канаді. Будиночок можна орендувати і провести в ньому незабутню відпустку.

Будиночок із дзеркал

Цей будинок-невидимка ідеально підходить для укриття і відмінно вписується в навколишній ландшафт. Він розташований на півночі Швеції і є частиною проекту Hotel on tree.

Зовні будинок повністю облицьований дзеркалами та, відбиваючи пейзаж, який його оточує, він буквально стає невидимим.

Інтер'єр будиночка витриманий у білих тонах в скандинавському стилі; система підігріву підлоги, освітлення і всі споживачі електричного струму живляться від екологічно чистих джерел.

Попри всю незвичність цей будинок може бути небезпечний для птахів, що пролітають, які, як і люди, можуть не бачити його через дзеркальну поверхню.

Будиночок на дереві «Пташине гніздо»

Дизайн ще одного будинку на дереві зі Швеції створений на контрастах. Зовні будинок виглядає як гігантське пташине гніздо, в якому можна сховатися і стати частиною навколишньої природи. Житло розраховане на родину з двома дітьми. Площа номера 17 м², тут є окремі спальні, ванна кімната і вітальня. В окремих будівлях поруч розташовані душ і сауна. Піднятися в будиночок можна складаними сходами.

HemLoft Treehouse

Його побудував для себе Джоел Аллен із Канади. Будинок висить на хвойних деревах, що ростуть на крутому схилі приблизно за 5 хвилин ходьби від найближчої дороги.

Будиночок-ліхтар

Цей будиночок висить між чотирьох дерев біля озера в Онтаріо і називається 4Treehouse. Зовні будиночок нагадує східний ліхтар. Це досить висока споруда з трубчастою структурою, яка стала частиною проекту з мінімізації впливу на дерева, територію і природу. Для створення основи використовувалися підвішені «гойдалки» на чотирьох деревах. В результаті з'явився будиночок із тонким балансом між огороджувальною стіною і деревами.

Висока, подібна до труби структура дозволяє відвідувачам підніматися на три рівні будинку, які розрізняються за своєю прозорістю. Будинок висвітлюється вдень ​​природним світлом, а вночі виконує функцію ліхтаря.

Ресторан-кокон

Ресторан на дереві побудований у Новій Зеландії і розрахований на 18 гостей. Зовні будинок має просту овальну форму, красиво обгорнутий навколо стовбура, зав'язаний зверху і знизу на зразок великого кокона.

«Пташина квартира»

Цей будинок створила студія Nendo. Він розділений на дві частини стінкою з невеликими отворами, через які можна поспостерігати за життям птахів по інший бік будиночка. Це 78-квартирна «пташина квартира», що призначена для захисту диких птахів у природному заповіднику в префектурі Нагано, Японія.

Із землі «квартира» виглядає як будиночок на дереві з гладеньких білих дошок. З одного боку фасаду є вхід для людей, до нього веде довга драбина. На протилежному боці розміщені 78 мініатюрних гострих будиночків, в кожному з яких — пташине гніздо.

Чайний будиночок на дереві

Цей будиночок від японського архітектора об'єднує в собі традиційний східний мінімалізм і політ фантазії. Інтер'єр будиночка досить сучасний, а зовні він виглядає дуже незвично.

Будиночок-НЛО

Цей будиночок напевно припаде до смаку любителям непізнаного. Летюча тарілка, що зависла над землею, — незвичайний готель у Швеції. Вона створена з міцного і легкого композитного матеріалу. Тут можуть розміститися 5 людей: двоспальне ліжко для дорослих і три окремих ліжка для дітей, є ванна кімната і вітальня. Будиночок обладнаний, як космічний корабель, а на подушках вишиті сузір'я. Площа номера 30 м², тут є все, що потрібно для комфорту. Душ і сауна розташована в двох окремих будівлях поруч.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...