• Цієї суботи харків'яни можуть здати відпрацьовані люмінесцентні лампи

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 17 березня 2017 року

Цієї суботи в центрі Харкова громадська організація «Зелений фронт» проведе екологічну акцію з прийому відпрацьованих люмінесцентних ламп від населення. Щоб здати одну лампу, потрібно принести 1 кг макулатури.

Акція «Нам не до лампочки» пройде 18 березня на площі Конституції, йдеться на сторінці організації в «Фейсбуці».

Небезпечні ртутьвмісні лампи будуть утилізовані за рахунок тієї макулатури, яку ГО «Зелений фронт» збере і здасть на переробку.

Відпрацьовані енергоощадні лампи не можна викидати разом із побутовим сміттям: вони містять токсичні пари ртуті, які можуть отруїти воду, повітря і ґрунт. Під час попадання в організм важкі метали пригнічують роботу нервової системи і викликають серйозні порушення роботи внутрішніх органів, особливо печінки і нирок.

Але що робити з відпрацьованими лампами — питання непросте. Переробкою цього небезпечного виду відходів займається тільки один завод в Україні. У Харкові є кілька компаній, які приймають відпрацьовані ртутьвмісні лампи, але переважно від підприємств і за гроші. Що стосується звичайних харків'ян, вони не знають куди здавати такі небезпечні відходи.

Тому ГО «Зелений фронт» пропонує вихід з цієї ситуації: приносите лампи і здавайте їх безкоштовно, за рахунок макулатури!

Де: Харків, площа Конституції. Біля монумента Незалежності.

Коли: 18 березня 2017 року. З 10:00 до 14:00.

Куди здати інші види відходів у своєму місті — дивіться інтерактивну мапу від «Великої Епохи»:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...