• «Укренерго» спрощує підключення до мережі для виробників «зеленої» енергії

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 6 лютого 2017 року

«Укренерго» зробить простішим процес приєднання до загальної мережі домогосподарств, які виробляють «зелену» енергію за допомогою сонячних і вітряних електростанцій. Це значно заощадить час власників електростанцій на пошук потрібної інформації, і більше не потрібно буде звертатися до посередників.

ДП НЕК «Укренерго» полегшить процес видачі ТУ (технічної умови) і координацію необхідного ТЕО (техніко-економічного обґрунтування) для створення потужностей із вироблення енергії з альтернативних джерел. Про це йшлося на зустрічі-заході «Назустріч „зеленій‟ енергії», повідомляє прес-служба «Укренерго».

Зараз для можливого інвестора, який хоче побудувати сонячну або вітряну електростанцію, запущено «єдине вікно». Його мета — уніфікувати і спростити всі процедури приєднання до мережі «Укренерго». Поки «єдине вікно» працює у пробному режимі, але через 2 місяці запрацює повністю. У майбутньому, можливо, така функція з'явиться і в обленерго.

Ще одна корисна ініціатива від «Укренерго» — «Зелений калькулятор». З його допомогою інвестор може розрахувати, у скільки обійдеться підключення і якими будуть ТУ. Ця система буде надавати інформацію про наявність технічної можливості, давати рекомендації щодо підключення об'єктів і розраховувати ціну підключення.

Про те, як отримати дозвіл на установку сонячної електростанції на даху багатоповерхового будинку, розповідає Сергій Кохан з Житомира.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...