• Створено міні-будинок Ecocubo для комфортного відпочинку на природі

  • Діна Матвіенко | Велика Епоха
    Середа, 15 березня 2017 року

Молодий архітектор із Португалії придумав, як насолоджуватися відпочинком на природі, не завдаючи шкоди своїм втручанням. Він створив модульний міні-будинок Ecocubo (ECO³), який можна зібрати прямо на місці. Будиночок зроблений із натуральних матеріалів і комфортний для життя.

Ecocubo, створений Антоніо Фернандесом (António Fernandes), — це справжня знахідка для туристів, яким подобається відпочивати в природних умовах і милуватися природою.

Протягом трьох років Антоніо працював у Швейцарії. Він зауважив, що для людей, які приїжджають до величних Альп, завжди існує проблема знайти житло, максимально близьке до гір, що дозволяло б відчути контакт із природою. Так в Антоніо виникла ідея створити модульну та комфортну конструкцію міні-житла у природних умовах.

Ecocubo набагато зручніше намету і менш громіздкий, ніж вагончик. Перебудовуючи модуль, його площу можна змінювати від 9 до 16 м2. Таким чином, кожен Ecocubo може бути унікальним.

Всередині модуля є міні-кухня зі столом і стільцями, розкладне спальне місце, а також санвузол. У ньому може розміститися 2—3 людини. Корпус модуля функціонально гнучкий та міцний, зовні покритий пробкою. ECO³ легко транспортується і збирається.

Антоніо впевнений, що ECO³ стане популярним не тільки в Португалії, але і за кордоном, де також екотуризм є популярним. Але і це ще не все: на думку Антоніо, Ecocubo може стати й чимось більшим, ніж просто модулем для тимчасового проживання. Для прихильників руху tinyhouse (крихітний будинок) ECO³ — відмінний варіант для житла, в якому поєднується простота і комфорт.

Інший португальський архітектор розробив технологію Gomos System, яка дозволяє будувати будинки всього за 3 дні.

За матеріалами: Notícias Universidade Do Porto.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...