• Робимо гарні килимки з непотрібних речей

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 березня 2017 року

Невеликий килимок — це яскрава деталь інтер'єру, яка прикрашає та створює затишок. Його можна зробити самим із найрізноманітнішого матеріалу: з помпонів, ременів, камінчиків, пробок, тканини непотрібного одягу.

Для красивого килимка завжди знайдеться місце в будинку: у ванній він не дасть посковзнутися на вологій підлозі, біля ліжка зігріє ноги, а біля входу на ньому можна залишити взуття.

Звичайно, зараз у магазинах можна вибрати килимок будь-якого кольору і форми. Але набагато цікавіше зробити дизайнерський килимок своїми руками. Більш того, в якості матеріалу для його виготовлення знадобляться будь-які непотрібні речі. Наприклад, старі светри, футболки, шкарпетки, пробки від напоїв, морські камінці та багато іншого.

Зі старих ременів

Залежно від розміру майбутнього килимка, знадобляться близько 10 поясів, мотузка і шило. Зріжте з поясів пряжку і всі металеві деталі.

Є 2 варіанти створення килимка:

• Підріжте пояса до рівної довжини. Зробіть отвори на краях для зшивання. Зшийте мотузкою.

• Розріжте ремені на шматочки і приклейте їх на основу. В такий спосіб можна зробити килимок із гарним візерунком.

З морських камінців

Зібрана на узбережжі галька — відмінний варіант для створення килимка в морському стилі. Крім красивого зовнішнього вигляду, такий килимок — відмінний масажер для стоп, по якому приємно ходити.

Якщо камінці розрізняються за кольором — із них можна викласти гарний візерунок. Крім основного матеріалу, для килимка знадобиться спеціальний пістолет з гарячим силіконовим клеєм та основа — тканина, гума, сітка та ін.

Кожен камінчик потрібно змастити клеєм і приклеїти на основу, сильно притиснувши. Намагайтеся, щоб між камінням не було зазорів, — попередньо підбирайте камені.

З пробок

Пробка — ще один хороший матеріал для ванної кімнати. Річ у тім, що кора коркового дуба не вбирає вологу, якої достатньо в ванній, і в цьому середовищі бактерії не зможуть розмножуватися. Але все ж хоча б пару разів на місяць такий килимок краще виносити на просушування.

Що буде потрібно: до 200 пробок, ніж, шмерґель (велике зерно), дошка, клей, основа.

Пробки промийте, замочіть на ніч у відбілювальному засобі, потім знову промийте водою. Дайте висохнути.

Спосіб №1

Кожну пробку розріжте уздовж навпіл. Зрізи підрівняйте шмерґелєм. Підготуйте основу потрібного розміру. На неї викладіть зрізами вниз пробки, змащені клеєм.

Спосіб №2

Знадобиться набагато більше пробок: вони будуть укладатись не набік, а стояти вертикально. За основу візьміть коробку або невисокий ящик (за висотою пробок). Просто заповніть його пробками не склеюючи.

З кульок

Килимок із м'яких кульок-помпонів можна покласти біля ліжка або крісла в зоні відпочинку. Найпростіше зробити помпони із залишків пряжі.

Для килимка знадобиться: основа-сітка, пряжа та ножиці. З ниток робимо помпони та прикріплюємо їх до основи. Все просто!

З тканини

З старого одягу можна зробити гарний плетений килимок.

Для цього розріжте тканину на смуги, складіть їх в ряд, вгорі скріпіть скотчем. Далі заплітайте смуги, як показано на фото.

За матеріалами: handmadeidea.com.ua.

Спробуйте зробити килимок зі старих светрів або зв'язати з трикотажної футболки — вийде дуже незвично!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...