• Казковий будиночок на дереві поверне мрію дитинства

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 28 листопада 2016 року

В одному з мальовничих куточків Італії на гілках вікового дуба розташований готель. Ймовірно, багато хто в дитинстві мріяв про такий будиночок на дереві, де можна залишитися наодинці зі своєю мрією. А ті, хто хоче повернутися в дитинство, зможуть це зробити, приїхавши в Suite Blue.

Suite Blue — це зручний і повністю обладнаний номер готелю. Він — частина готелю La Piantata, в комуні Італії Арлена-ді-Кастро.

Господар будиночка на дереві Renzo Stucch підійшов до свого задуму з усією серйозністю. Дерев'яний будиночок з червоного кедра був створений у Франції фірмою La Cabane Perchée, після чого перевезений до призначеного місця. Місце, в якому знаходиться Suite Blue, мальовниче: в парі кроків від нього розкинувся оливковий гай і фіолетові пагорби лаванди.

Suite Blue ховається в густому листі вікового дуба, у 8 м над землею. І не дивлячись на гадану віддаленість від землі і міської суєти, цивілізація не обійшла стороною і це затишне містечко.

Площа номера Suite Blue — 44 м2. У будиночку є спальня зі зручним ліжком на двох, комфортна ванна, а для відпочинку і споглядання природи обладнана тераса серед гілок дерева. Спеціальний механізм доставляє сніданок у дім.

Гості казкового будиночка можуть прогулюватися оливковими гаями, збирати в саду фрукти, спробувати домашні ласощі — лавандове варення і мед.

Цей готель — ідеальне місце для споглядання, відпочинку, приємного проведення часу. Будиночок на дереві дарує те відчуття гармонії та єдності з природою, в якому так потребують міські жителі.

Дивіться також фотопідбірку 10 найоригінальніших готелів світу та мальовничий фотопроект Стіва Картера — Шотландія в усі пори року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...