• Оголошено набір волонтерів на інфотур «Енергонезалежність — наша спільна справа»

  • Діна Матвіенко | Велика Епоха
    Четвер, 30 березня 2017 року

Громадська організація «Екоклуб» оголосила набір волонтерів на інформаційний тур містами України для поширення ідей енергоефективності та енергозаощадження в побуті, використання альтернативних джерел енергії та захисту навколишнього середовища від змін клімату.

Інфортур пройде з 22 до 31 травня 2017 року в Івано-Франківську, Ужгороді, Херсоні, Чернівцях, Миколаєві та Одесі. У кожному місті буде організована інформаційна точка з інтерактивною виставкою, майстер-класами, лекторіями та іншими пізнавальними і цікавими заходами.

Учасники інфотуру розповідатимуть жителям про важливість енергоефективності та енергозаощадження в побуті, про роботу екологічних організацій в Україні, залучатимуть місцевих журналістів і нових екоактивістів, поширюватимуть ідеї інфотуру в соцмережах.

Вимоги до волонтерів: активні, відповідальні, ініціативні і зацікавлені в роботі молоді люди у віці від 18 років. Всі, хто займається питаннями кліматичних змін в Україні та світі, захистом навколишнього середовища та раціональним споживанням природних ресурсів.

Учасники інфотуру отримають досвід роботи і дозвілля в команді, доступ до найбільш актуальної та цікавої інформації в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії, познайомляться з цікавими людьми, поліпшать комунікативні, лідерські та організаторські здібності. Інфотур — це можливість подорожувати Україною з користю для себе і суспільства.

Заявку на участь можна заповнити тут.

Останній термін подачі 7 квітня 2017.

Відбір волонтерів буде відбуватися за мотиваційним письмом та індивідуальною співбесідою. Після підтвердження участі волонтерів проведуть тренінг-інструктаж, після чого буде укладено трудовий договір. Всі витрати на проїзд, проживання та харчування під час інфотуру повністю покриваються організаторами.

Організатори заходу: ГО «Екоклуб» спільно з Національним екологічним центром України за підтримки ЄС, Австрійського Агентства з Розвитку, Австрійського Червоного Хреста, Фонду Гайнріха Бьолля та Української кліматичної мережі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...