• Київський мільйонер відкрив безкоштовну точку харчування для пенсіонерів

  • Катерина Грибкова | Велика Епоха
    Четвер, 23 березня 2017 року

Організатори фонду «Життєлюб» запустили черговий благодійний проект. У центрі Києва, на Подолі, відкрили точку харчування, де кожен пенсіонер може безкоштовно пообідати, а охочі допомогти можуть приєднатися до роботи проекту.

Гарі Корогодський вже тривалий час допомагає пенсіонерам. Його проекти спрямовані на те, щоб літні люди мали можливість гідно й цікаво жити. Нерідко в Україні ця категорія людей позбавлена можливості не лише цікаво провести час, але й деколи нормально поїсти.

Активісти деякий час спостерігали таку картину: пристойно одягнені бабусі й дідусі риються у сміттєвих баках у пошуках їжі. Так і виникла ідея допомогти таким людям простим, але свіжим гарячим обідом. Таким чином був організований проект «Обід без бід».

Точка безкоштовного харчування розташована у сквері між вулицями Верхній вал, 24 і Нижній Вал, 23. Обіди видають щодня, крім понеділків, з 13:00 до 15:00 години.

Варто зазначити, що отримати їжу тут можуть як пенсіонери, так і інші жителі Подолу, які того потребують.

Охочі прийняти участь можуть розливати і роздавати суп; ті, у кого є особистий транспорт — доставляти їжу із розташованих поблизу ресторанів на точку. Крім того, можна роздрукувати і розклеїти інформаційні листівки, щоб їх побачили пенсіонери.

Читайте також: У Київській області пройде акція з посадки дерев.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...