ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Цієї неділі будуть приймати небезпечні відходи від киян — акція

Велика Епоха

Цієї неділі в Києві пройде акція з прийому небезпечних відходів від жителів міста. Абсолютно безкоштовно можна принести і здати на переробку побутові люмінесцентні лампи, дрібну побутову оргтехніку та електроніку, батарейки.

#img_center_nostream#Організатори акції — Docudays UA, 1+1 media і компанії «Україна без сміття» і «Екологічні інвестиції».

Всі відходи, які приймаються, будуть надалі безпечно утилізовані.

Приймаються:

енергоощадні люмінесцентні лампи і ртутні термометри — до 5 штук включно (упаковані в картонні упаковки або щільний папір);

дрібна побутова оргтехніка та електроніка: телефони, плеєри, флешки, електронні книги, планшети, зарядні пристрої і т.п.;

батарейки — до 1 кг включно.

Де: Київ, вул. Саксаганського, 6. Будинок Кіно.

Коли: 26 березня 2017 року з 11:00 до 17:00.

#img_center_nostream#Для всіх, хто хоче детальніше дізнатися про те, чому так важливо утилізувати люмінесцентні лампи та інші небезпечні відходи, з 13:00 до 14:00 у Блакитній вітальні (простір DOC/САДОК) Будинку кіно на 2-му поверсі відбудеться лекція.

Утилізація всіх видів відходів — це те, без чого не може існувати жодне сучасне місто. І в цій справі багато залежить від нас. Давайте розділяти відходи, здавати вторсировину на переробку і вчити своїх дітей дбати про чистоту міста.

Щоб дізнатися найближчий пункт прийому вторсировини в своєму місті, дивіться мапу від «Великої Епохи»: