• Відтепер оплатити проїзд у київському метро можна за допомогою смартфона

  • Діна Матвіенко | Велика Епоха
    Вівторок, 21 березня 2017 року

ПриватБанк і Mastercard оголосили про створення зручного NFC-гаманця, за допомогою якого кияни зможуть швидко оплачувати поїздки в метро через свій смартфон.

Електронний NFC-гаманець може працювати на тих телефонах, де є однойменний вбудований чіп, повідомляється на сторінці КП «Київський метрополітен» у «Фейсбуці». Таким чином, за допомогою особистого гаджета можна здійснювати будь-яку оплату в тих точках, де є POS-термінали.

NFC-гаманець доступний для телефонів з:

• ПО Android 4.4 KitKat (і вище);

• NFC-чипом.

Щоб налаштувати функцію оплати, потрібно зайти в додаток Privat24 і зробити активною NFC-оплату. Після цього під час оплати достатньо піднести незаблокований гаджет до терміналу, і все.

Сьогодні з платформою MDES, яка була представлена ​​4 роки тому, працюють Apple і Google. Під час оцифрування платіжної картки створюється індивідуальний ключ, який гарантує захист платіжної операції.

Система Mastercard розробила також спеціальний мобільний додаток для швидкої і зручної оплати столичного паркування. Сучасні програми для смартфонів можуть виконувати й інші корисні функції: наприклад, фіксувати порушення на дорозі, оцінювати якість і безпеку міського повітря, знаходити найближчого кур'єра для відправки пошти.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...