• Друге життя старого холодильника: 6 цікавих ідей

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    Середа, 15 лютого 2017 року

Перш ніж позбутися зламаного холодильника, спробуйте знайти йому корисне застосування. Вам потрібні нові меблі, зручна комора або невеликий льох на дачі? Це і не тільки це можна зробити зі зламаного холодильника.

Звичайні побутові відходи, зокрема папір, банки, скло і метали, можна здати в пункт прийому для вторинної переробки. Але що робити з великими громіздкими предметами? Наприклад, зі зламаним холодильником.

Холодильники коштують дорого, але, як і будь-яка техніка, врешті-решт виходять з ладу, ламаються, і їх вже неможливо відремонтувати. Якщо ви не можете його здати і не хочете, щоб він опинився на звалищі, спробуйте один із цих 6 способів.

Що можна зробити з неробочого холодильника

1. Диван зі старого холодильника

Дизайнер Адріан Джонсон знайшов застосування оливково-зеленому холодильнику і червоному шкіряному сидінню від BMW. Так вийшла одна з перших подібних робіт — Fridgeсouch (диван-холодильник). Диван дуже зручний, має невеликий столик-полицю з боку і добре вписується в інтер'єр кімнати.

2. Шафа для зберігання продуктів

Зніміть дверцята зі старого холодильника і розставте внутрішні полички як зручно. Шафа готова. Зовні її можна обклеїти плівкою, що додасть вашій новій шафі унікального і милого виду.

3. Тимчасовий будинок для бездомного собаки

Старий холодильник можна легко перетворити на будинок для собаки: з місцем для відпочинку, їжі і води. Двері холодильника стануть у нагоді в якості пандуса.

4. Ящик для зберігання їжі та напоїв у дворі

Видаліть компресор, випарник, вентилятор конденсатора, полиці та ящики і всі непотрібні елементи холодильника. Зовні холодильник можна обшити деревом або іншим зручним матеріалом. Так вийде зручний ящик для зберігання продуктів.

5. Крісло і пуф

Крім дивана, зі зламаного холодильника можна зробити стильне крісло і пуф. На фото нижче стілець зроблений з ізраїльського холодильника 50-х років.

6. Льох

Зі старого холодильника можна зробити льох для зберігання овочів і фруктів. Детальніше про те, як це зробити, — на відео:

Ви завжди можете придумати й інші способи як дати друге життя своєму старому холодильнику. А якщо нічого не вийде, то в інтернеті можна знайти компанію, яка купує старий мотлох, і це позбавить вас необхідності самостійно виносити його на смітник.

За матеріалами: mnn.com.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...