• Як комфортно та тепло пережити зиму — 7 порад.

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 лютого 2017 року

Зимові холоди змушують нас шукати різні способи утеплення свого житла. Як зберегти свій будинок у теплі, не використовуючи коштовні та енергоємні заходи? Ці 7 порад економії енергії допоможуть, зберігаючи комфорт, зменшити рахунки цієї зими за опалення.

Пізня осінь, зима і початок весни — холодні періоди не тільки за вікном, але і в наших будинках. Але це не означає, що вам неодмінно доведеться мерзнути. Тепла, затишна і комфортна атмосфера в квартирі без шкоди для свого бюджету — це цілком можливо.

Під час зимових вихідних спробуйте застосувати на практиці поради щодо економії енергії та підвищення енергоефективності вашого будинку. Найперше, що потрібно зробити, — уважно оглянути свій будинок на предмет витікання тепла.

1.Добре ізолюйте від холоду двері, вікна та всі щілини.

Найзручніший варіант утеплення щілини під вхідними дверима або під балконом — за допомогою щільно згорнутої ковдри або валика з тканиною. Валик можна зробити зі старих колгот або зшитих разом шкарпеток, всередину яких покласти обрізки тканини. Щоб валик виглядав красиво, його можна декорувати зовні. Таке утеплення не тільки ефективне, але і виглядає вельми цікаво.

Щоб ізолювати від холоду вікно, спробуйте приклеїти до нього бульбашкову плівку.

2.Перевірте ізоляцію горища і входу до нього: холодне повітря опускається вниз і знижує температуру в приміщенні. Дивіться на відео, як правильно утеплити вхід на горище:

3.Встановіть стельовий вентилятор. У зимовий період виберіть режим роботи за годинниковою стрілкою. Запуск вентилятора може здатися нелогічним, але вентилятор, який крутиться за годинниковою стрілкою, допомагає теплому повітрю опускатися вниз кімнати, де ви знаходитесь.

4.Встановіть терморегулятор на 19 ○С або нижче для максимальної економії енергії взимку. Якщо це занадто холодно для вас протягом дня, ви можете вимкнути терморегулятор у нічний час. Після того, як ви ляжете спати, то виявите, що вам комфортно і при більш низьких температурах, ніж ви думали.

5.Програмований терморегулятор допомагає зберегти тепло в будинку без шкоди для комфорту. Його можна налаштувати так, що під час вашої відсутності енергія не буде витрачатися, а за кілька годин до приходу або вранці — поступово підвищуватися, нагріваючи приміщення. Також існують програмовані терморегулятори і сенсори, якими можна управляти дистанційно зі смартфона. Подібні пристрої створює і український стартап Ecoismе.

6.Запросіть своїх друзів на вечірку або ніч кіно. Кожна людина — це еквівалент 175-ватного нагрівача. Чим більше людей — тим веселіше і тепліше!

7.І, звичайно ж, теплий светр або плед і чашка улюбленого гарячого чаю як завжди прийдуть на допомогу! Коли ми тепло вдягнені, нам менше потрібно енергії ззовні — це проста, але ефективна порада.

За матеріалами: Green Living Ideas.

Ще один смарт-пристрій, який допоможе до 25% зменшити витрати на опалення — Smart warmth від вінницької компанії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...