ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Домашні улюбленці зцілюють нас від недуг!

Велика Епоха

Домашні тварини роблять життя яскравішим і різноманітнішим, покращують здоров'я своїх господарів і навіть допомагають виліковувати захворювання. Як і чому це відбувається?

#img_center_nostream#Для багатьох людей життя просто неможливе без домашніх улюбленців. Ми піклуємося про них і кожен день проживаємо разом із ними. Але тварини впливають на наше життя навіть більше, ніж ми це уявляємо.

Як показують дослідження вчених з Кембріджського університету, petadvisor.in.ua чотириногі друзі зменшують наш стрес і занепокоєння, не дають відчувати себе самотніми. Під час спілкування з ними знижується рівень холестерину і ризик серцевих нападів, вони також допомагають впоратися з фізичним болем.

Чому тварини покращують наше здоров'я

Прогулянка на свіжому повітрі покращує наше фізичне і психологічне самопочуття. Вона допомагає розслабитися і дає можливість подумати про те, що відбувається навколо нас. А пробіжка з чотириногим улюбленцем робить прогулянку ще кориснішою і допомагає завжди підтримувати хорошу фізичну форму. Якщо біг підтюпцем — це не ваше, то його можна замінити і простою прогулянкою.

Пет-терапія: тварини дійсно можуть лікувати! Як показують медичні дослідження, дотики до тварин знижують у людей рівень гормону стресу (кортизолу) і вивільняють гормон щастя (серотонін), що допомагає розслабитися і зберігати спокій.

#img_center_nostream#У будинках для людей похилого віку та лікарнях пет-терапію з кіньми та поні часто практикують в якості однієї з форм психологічної терапії. Кінь — це дзеркало ваших емоцій, і він відчуває, чи може людина з ним працювати. І тільки коли людина спокійна, врівноважена і розслаблена, тварина буде спокійно перебувати поруч.

Пет-терапія дуже ефективна для людей із психічними проблемами, для дітей з емоційними розладами, для реабілітації ув'язнених, а також може бути корисною для будь-кого з нас.

Такі різні тварини. Домашній улюбленець не обов'язково має бути чотириногим і пухнастим. Щоб відчути позитивний вплив тварин, не обов'язково проводити вечірній час, сидячи у зручному кріслі з котиком на колінах, або засинати з собакою біля ніг. Щебетання птахів, розслаблюючі звуки акваріума або гігантський павук, що дивиться на вас, — вибирайте те, що до душі. Всі тварини можуть лікувати!