• Як позбутися пилу: натуральний і простий засіб

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    Четвер, 26 січня 2017 року

​Пил, що з'являється навіть після найякіснішого прибирання, створює безліч незручностей. До того ж він може викликати алергію, так само, як і покупні засоби від пилу. Спробуйте приготувати надійний засіб від пилу, абсолютно натуральний і безпечний, до складу якого входить олія, вода та сік лимона.

Як би часто і якісно ми не робили прибирання за допомогою спеціальних засобів і щіток, пил майже відразу знову з'являється. Популярні серветки від пилу на тип Swiffer непогано справляються зі своїм завданням, але вони є одноразовими.

Якщо ви прихильник натуральних засобів для прибирання будинку, або ж ви просто розчарувалися в покупній хімії, спробуйте приготувати засіб за рецептом, наведеним нижче.

Готуємо домашній натуральний засіб від пилу

Знадобиться:

• стара бавовняна футболка або шматок тканини;

• сік двох лимонів;

• оливкова олія*;

• гаряча вода.

Як зробити:

1. У неметалевій ємності готуємо суміш: ½ склянки гарячої води, 2 ст.л. оливкової олії і сік двох лимонів.

2. Футболку розрізаємо на шматки і замочуємо в цьому розчині. Накриваємо кришкою і залишаємо на 2 год.

3. Даємо тканини висохнути природним чином.

Після висихання тканина буде збирати пил краще за всі засоби, які ви пробували. І вам більше не доведеться витрачати гроші на недешеві засоби для чищення. Ваші меблі та електроніка будуть дуже довго залишатися блискучими та чистими!

Як і чому це працює?

Під час прибирання пил піднімається в повітря, а потім знову опускається. Частинки пилу погано утримуються тканиною, будь вона сухою або трошки зволоженою у воді, тому таке прибирання є неефективним. Суха бавовняна тканина теж не притягує пил. А додавання масла і соку лимона змінює властивість тканини і частки пилу починають до неї «притягатися».

За матеріалами: Lifehacker.

Спробуйте також приготувати еко-засіб для видалення жиру з посуду, пральний порошок і корисний шампунь для волосся.

* гадаємо, згодиться і будь-яка інша, але обов'язково рідка олія.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...