• Компанія ДТЕК проводить заняття для школярів з економії енергоресурсів

  • Діна Матвіенко | Велика Епоха
    Вівторок, 16 травня 2017 року

Десятки родин Дніпропетровської області щомісяця економлять на енергоресурсах близько 38 тис. грн завдяки енергоефективним навичкам і знанням, отриманим в рамках проекту ДТЕК «Енергоефективні школи: нове покоління».

На тлі подорожчання енергії багато українців замислюються про те, як економно витрачати ресурси у своїх родинах. У лютому цього року компанія ДТЕК провела теоретичний і практичний навчальний курс для школярів, повідомляє TV-News. Отримані знання учасники проекту потім застосували на практиці у себе вдома. Організатори проекту щомісяця відзначають досягнення своїх учнів і заохочують їх призами.

Сорок чотири родини із Павлограда і сіл Петропавлівського та Павлоградського районів Дніпропетровської області змогли заощадити на енергоресурсах 37,5 тис. грн на місяць. Вони застосували на практиці 162 енергоефективних методи, сумарні інвестиції в які склали 117 тис. грн.

В результаті було зекономлено 43,271 тис. кВт·год енергоресурсів, зокрема 24,428 тис. кВт·год електроенергії, а місячна економія на енергоресурсах завдяки отриманим знанням склала 37,5 тис. грн.

Шість переможців проміжного етапу двох конкурсів — «Зберігаємо ресурси вдома» і «Кращі учні проекту ДТЕК», отримали призи від організаторів.

Переможцями проміжного етапу першого конкурсу стали дві учениці, родини яких змогли заощадити 1761 кВт·год/рік і 2350 кВт·год/рік. В якості заохочувальних подарунків від ДТЕК вони отримали мультиварки.

У другому конкурсі на цьому етапі планшети від компанії отримали учні, які набрали найбільшу кількість балів за перші блоки навчальної програми.

Результати першого етапу такі:

• 44 родини учнів-учасників проекту взяли участь у проекті;

• 162 енергоефективні заходи були застосовані за цей час;

• 43271 кВт·год — загальна економія енергоресурсів;

• 117 тис. грн — сумарні інвестиції в заходи;

• 37,5 тис. грн — місячна економія на енергоресурсах завдяки отриманим знанням.

«Сьогодні важливо навчати молоде покоління грамотно підходити до питань енергозбереження, адже енергоефективність — це інструмент для досягнення енергонезалежності країни. Учні — учасники проекту досягають значних успіхів на практиці, застосовуючи отримані знання у себе вдома», — говорить регіональний представник ДТЕК Олена Коновалова.

Ідеї ​​енергоефективності активно розвиваються в нашій країні: створюються спеціалізовані сервіси, розігруються гранти, реалізуються ідеї в школах. Зробити своє житло менш енерговитратним допоможуть програми і кредити від ЄС.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...