• Створено три громадських сервіси з енергоефективності, освіти та культури

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Понеділок, 10 квітня 2017 року

Українці створили три міських громадських сервіси, що охоплюють сфери енергоефективності, освіти і культури. Завдяки їм тепер кожен може отримати потрібні дані про школу, відслідковувати споживання енергоресурсів або переглянути інформацію про музеї.

Запущені сервіси, створені на базі відкритих даних, перемогли в конкурсі Apps4Cities Challenge, організаторами якого стали TechSoup і громадянська мережа «ОПОРА».

«Єдиний енергооблік»

Сервіс дозволяє проводити моніторинг споживання енергії та аналізувати дані. Внесення, збереження та аналіз показників спожитих енергоресурсів — основні його функції. Сервіс буде зручний для ОСББ та бюджетних установ. Він дозволить ефективніше управляти енергоресурсами, планувати заходи з енергозаощадження та економити.

«Відкрита школа»

Цей сервіс надає всю інформацію про школи України. Зараз на сайті є 17 тис. шкіл, і на сьогодні цей сервіс — єдиний у своєму роді.

У пошуках школи для своєї дитини батькам більше не доведеться довго збирати дані або викроювати час на обхід всіх шкіл. Завдяки сервісу можна дізнатися про кількість учнів у класі, секції і гуртки, що діють в установі, про вивчення іноземних мов, наявність профкласів тощо.

Allmuseums

Цей проект зібрав у собі повну інформацію про музеї України, яких близько 5 тисяч. Тут можна дізнатися режим роботи, дні безкоштовного відвідування та інше.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...