• Новий притулок для тварин збудують у Києві наступного року

  • Ксения Раднева | Велика Епоха
    Понеділок, 3 квітня 2017 року

У найближчі два роки в Києві з'явиться сучасний «Центр захисту тварин» — притулок, в якому вихованці будуть забезпечені повноцінним харчуванням, своєчасною ветеринарною допомогою та умовами утримання.

Проектування нового центру почнеться вже в цьому році, а на 2018 рік заплановані будівельні роботи. Про це йдеться на сайті КМДА.

Цього року міська влада Києва виділить на утримання місцевих притулків для тварин вдвічі більше коштів, ніж минулого, — 800 тис. грн. Близько 20 млн грн. виділено на інші заходи, серед яких вакцинація і стерилізація тварин, просвітницька робота та робота профільних підприємств.

Цього року КП «Притулок для тварин» і «Центр ідентифікації тварин» будуть приєднані до КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Органи правопорядку посилять контроль у питанні жорстокого поводження і знищення бездомних тварин, а також притягнення винних до відповідальності.

У столиці існують кафе, куди можна прийти зі своїм чотириногим улюбленцем. Кафе «Лапа» — для любителів кішок, а Fair Finch, «Хуторець на Дніпрі» та інші — для господарів собак.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...