• Кращі роботи престижного конкурсу фотографії Sony World Photography Awards 2017

  • Діна Матвіенко | Велика Епоха
    Понеділок, 3 квітня 2017 року

Журі найбільшого престижного конкурсу фотографії Sony World Photography Awards оголосило переможців цього року. У Національному конкурсі від України перше місце зайняла робота Зани Аркадіної під назвою «Постійний порядок», присвячена красі природи.

Sony World Photography Awards — щорічний конкурс, який проводить Всесвітня організація фотографів. Цього року на конкурс було подано 227 596 заявок із 183 країн.

Фотографії оцінювалися за чотирма категоріями: професіонали, відкритий конкурс, молодіжна та студентська номінація.

Дивіться у нашій фотогалереї кращі роботи, відзначені нагородами на конкурсі, з коментарями від авторів фото.

Tabular iceberg

У березні 2016 роки я відправився на Антарктичний півострів у рамках експедиції з дослідником Робертом Своном. На шляху наш човен лавірував у тиші між 30-метровими високими плоскими айсбергами, які колись були частиною шельфового льодовика Ларсена. Ці структури створили крижані коридори з дуже фотогенічним гігантським лабіринтом. Сцена була велична, але і дуже страшна. Я повинен був показати світу результат глобального потепління.

Cautelosa

Фото зроблене 12 червня 2016 року під час роботи в полі. Ця ігуана була біля невеликого струмка.

EXIST

2016 рік нагадує мені час, коли культура селфі стала визначати наше існування. Фотографія була зроблена на концерті Massive Attack у Хорватії.

Paradise is a Library

Ця фотографія була зроблена у Штутгартській бібліотеці в Німеччині. Мені дуже подобається ця бібліотека, тому що вона не схожа на жодну іншу бібліотеку, яку я коли-небудь бачив, вона «ламає правила». Я дійсно вважаю, що цей сучасний і неземний вигляд допомагає зосередитися на читанні книги або навчанні.

Mathilda

Натхненний фільмом Leon.

Submerged field

Кожен день націлений на перемогу. Збірна Колумбії в білих, сірих і чорних тонах відчайдушно бореться, хапаючись за останню можливість. Вода на глибині — спокій, а на поверхні — постійний хаос.

Tai Chi

Місто Ухань в провінції Хубей. Понад 1 тис. людей практикують тайцзицюань.

Gassing Up At Roy's

Roy's Cafe, бензоколонка і мотель в Амбої, Каліфорнія. Це частина моєї серії «Придорожня Америка». Ця фотографія була зроблена на славетній 66-тій магістралі (Route 66).

Wendy in Orocué

Венді Даніела Рівас дивиться у вікно зі свого будинку в Колумбії.

Cliff view

The wanderer

Фотографія зроблена в туманну ніч листопада в Естонії.

Light from above

Картина «Світло зверху» була зроблена у вересні 2016 року в Санта-Маддалені, Італія. Красива гра світла і тіні стала можливою завдяки світлу і вологості повітря. Я чекав, щоб зняти момент, коли маленька церква засвітилася найпершими променями сонця.

Mystic Island

Я з нетерпінням чекав першого холодного зимового ранку після снігового дня. Нарешті настали сприятливі умови. Озеро Still lake, красиві рожеві і пурпурні ранкові тони, сніг на деревах і невеликий туман створили містичну атмосферу.

Peregrine has caught a Ruff

Я зробив це фото, ховаючись в болоті, де гніздилася пара сапсанів. На фото один з них щойно упіймав здобич для своїх пташенят.

White greenhouse

Селянин.

Sleeping beauty

Під час гри в Національному парку озера Накуру у вересні 2016 року ми помітили цю левицю на дереві.

Переможці національного конкурсу від України:

1 місце — Зани Аркадіна «Постійний порядок»

2 місце — Юлія Шашина «Відчуття дуалізму»

3 місце — Богдан Ємець «Викладач скульптури у майстерні»

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...