П'ятниця, Лип 1, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як можна швидко й ефективно опанувати англійську

П'ятниця, 19 лютого 2016 року

ⓅБеззаперечним основоположником сучасних українських осередків, які займаються навчанням англійської мови слухачів різних верств на глибинному рівні, є — International Language Centre. Наш центр має безліч переваг перед подібними закладами. Головними з них є: кваліфікований викладацький склад, багато фахова підготовка, допомога в перепідготовці вчителів та підготовка наших студентів до складання мовних іспитів міжнародного зразка.

До плюсів нашого закладу можна віднести наступне:

1. Наші співробітники мають безліч закордонних нагород в галузі вивчення англійської мови та володіють навиками спілкування з учнями всіх категорій.

2. В нашому центрі половина викладачів іноземці, а тому в наших студентів є можливість прямого спілкування з носіями мови.

3. Весь курс вивчення викладається лише англійською мовою.

4. Для кращого сприйняття матеріалу в групах займається до 12 осіб.

5. Можливість коригувати власний графік навчання.

6. Для постійних клієнтів діють знижки.

7. Для навчання наші викладачі використовують сучасні інтернет-ресурси.

8. Всі мовні курси стандартизовано відповідно до світових стандартів освіти.

Ставши студентом International Language Centre, ви набудете необхідні у сучасному світі знання, що допоможуть Вам досягти успіху у кар’єрі та подальшому навчанні.

У нас не має «безнадійних» студентів — кожен, хто переступив поріг нашого центру, виходить зі школи з багажем здобутих знань. Ми допоможемо опанувати англійську мову усім студентам незалежно від їхнього віку чи здібностей.

Тести IELTS, KET, PET, FCE, CAE, CPE, які були розроблені науковцями Кембриджського університету, складаються нашим випускникам легким екскурсом у вивчений матеріал. Студенти International Language Centre будуть готові не тільки до завдань, наведених у тесті, але й до порядку його проходження.

Сертифікати вищенаведених тестів відкривають нові горизонти для їх власників. З їх допомогою можна розраховувати на вступ до європейських вишів чи престижну роботу у закордонних компаніях. А вже успішні бізнесмени також можуть розраховувати на нашу допомогу, для них ми пропонуємо курс ділової англійської мови. Беззаперечно, з International Language Centre ваші справи підуть вгору.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .