• Чернігівців запрошують на фестиваль до парку «Ялівщина»

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Вівторок, 16 травня 2017 року

На початку червня в чернігівському ландшафтному парку «Ялівщина» пройде перший екологічний фестиваль «Життя в стилі ЕКО». Всі охочі можуть приєднатися до прибирання території, посадити дерево, а потім отримати призи за свою роботу і пригоститися кулішем і смачним чаєм.

Фестиваль пройде 5 червня у Всесвітній день охорони навколишнього середовища, повідомляє «Чернігівський монітор».

На території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» пройде прибирання та акція «Посади дерево». Тих, хто збере найбільше сміття, нагородять призами, пригостять кулішем і фіточаєм.

В рамках фестивалю буде працювати ярмарок «Місто майстрів», будуть проходити майстер-класи ліплення з солоного тіста, лозоплетіння, виготовлення ляльок-мотанок. У цей день заплановані квести, міні-ігрові майданчики з екологічними іграми, фотовиставка та експозиція продуктів здорового харчування.

Відвідувачі фестивалю зможуть пройтися по екологічній стежці «Дивовижна природа Ялівщини», яка включає 14 зупинок, серед яких, зокрема, «Деревний компас», галявина з екзотами й інтродуцентами та берег річки.

Мета заходу, організатором якого виступив Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА, — привернути увагу громадськості до проблем збереження природи, а також пропагувати екологічні знання і культуру.

Де: м. Чернігів; Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина».

Коли: 5 червня 2017 р.

Контакти:

+38 (0462) 67-50-85 (Департамент екології та природних ресурсів), +38 (066) 234-13-55 (адміністрація РЛП «Єловщина»).

Як озеленення міст впливає на кримінальну активність? Цікаве дослідження провели вчені з США.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...