ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Незвичайні домашні улюбленці, які подорожують зі своїми господарями по всьому світу

Велика Епоха

Ці домашні улюбленці — кращі друзі своїх господарів, з якими вони подорожують до найрізноманітніших куточків планети. Дивіться фото найвідоміших тварин-мандрівників, за пригодами яких можна стежити в Instagram.

Ці тварини побували в багатьох країнах світу, зокрема в Америці, ЄС і Австралії, де вони відмітились на тлі відомих пам'яток. І вони не мають наміру зупинятися! Адже за їхнім життям в Instagram стежать друзі.

Давайте ж познайомимося з чотирилапими друзями, які підкорюють світ.

Маямі

​#img_center_nostream#

Маямі — найбільш мандрівний собака у світі. Він живе життям аристократа, показуючи свої захопливі пригоди з римськими центуріонами і дівчатами в Instagram.

Трирічну Маямі взяли з притулку після того, як виявилося, що вона не зможе брати участь в собачих змаганнях через проблеми зі здоров'ям. Її господиня, Маріанна Чіаралусе, працює в готельному бізнесі і бере чудову собаку в усі свої поїздки.

Маямі відвідала Таймс-сквер, пляжі в Італії, мальовниче село Санторіні, величний Гранд-Каньйон, Міст Золоті Ворота.

Одягаючи аксесуари свого фірмового червоного кольору, трирічна Маямі завжди одягається відповідно до обставин, будь то акуратне пальто для аеропорту або шипований нашийник для яхти.

#img_center_nostream#

Бурма

Бурма — кіт, який любить пригоди. Він ніколи не залишає надовго свого друга собаку Паппі і їхнього господаря Стівена Сіммонса. Стівен — бездомний ветеран, він живе у джипі і фотографує своїх улюбленців на iPhone. Разом вони подорожують від узбережжя до узбережжя.

Бурма має тягу до пригод ще з дитинства. «Йому подобається бути надворі та в русі, це те, де він виріс і провів більшу частину свого життя», — каже Сіммонс.

#img_center_nostream#

Аспен

Аспен — золотистий ретривер, який любить походи і сплави на байдарках у Північній Америці та Канаді.

Його господар — 24-річний Хантер Лоуренс, який робить і викладає фотосесії зі своїм чотирилапим другом в Instagram. На приголомшливих фотографіях Аспен знятий на тлі сніжних гір і мерехтливих озер.

Хантер і його дружина Сара взяли це фотогенічне цуценя, коли йому було 6 тижнів. Завдяки своїм авантюрним господарям, чотирирічний Аспен подорожував по 8 різних штатах і кількох контингентах, а також побував у Альберті, Канада.

Хантер каже: «Скрізь, куди ми йдемо, люди зупиняються, опускаються на коліна і починають грати з ним. Ми з дружиною жартуємо, що, коли ми беремо з собою Аспена, дорога займає втричі більше часу. Він — найвеселіша собака і любить бути на вулиці».

У ретривера є десятки тисяч шанувальників, які стежать за його пригодами.

#img_center_nostream#

Локі

Помісь сибірського хаскі, маламута та арктичного вовка, дворічний Локі любить пригоди на свіжому повітрі. Як Wolfdog, у Локі зріст і розмір вовка з дикої природи, але у нього більше собачих генів, ніж у вовка. Тому його власник Келлі Лунд не хоче обмежувати свого вихованця життям у замкненому просторі і дозволяє йому жити без повідця.

Разом вони досліджували гірські перевали, озера і снігові ландшафти, що сильно зміцнило їхню дружбу. Як кращі друзі вони відвідали Колорадо, Юту і безліч природних зон, таких як водоспади і гори.

#img_center_nostream#

Міллі

На вулиці більшість домашніх кішок стають боязкими і беззахисними, але тільки не Міллі. Після того як її прихистив альпініст Крейг Армстронг, Міллі стала легендою скелелазіння.

«Вона буквально любить підніматися по всіх місцях... якщо є височина, вона буде шукати її. Вона неймовірна спортсменка, може видертися з уступу на виступ», — сказав Армстронг в інтерв'ю Bored Panda.

У вихідні дні Крейг багато подорожує, і Міллі складає йому компанію.

Чотирилапі друзі покращують наше емоційне і фізичне здоров´я: доведено вченими.