• В Україні почали випуск сучасних трамваїв з Wi-Fi

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Четвер, 18 травня 2017 року

Одеська компанія «Татра-Юг» створила енергоефективний сучасний трамвай К1М6. Нова модель плавно і майже без шуму ковзає рейками, в салоні встановлено LED-освітлення, кондиціонер, зручні крісла, система інформування та Wi-Fi.

Новий трамвай складається з трьох секцій, в його виготовленні використовували комплектуючі більш ніж від 200 місцевих постачальників, йдеться на сайті компанії.

Важливою особливістю цього міського транспортного засобу є енергоефективні технологічні прийоми, а також сучасний дизайн. Це заслуга дизайнерів-професіоналів.

Модель трамваю має широкий вхід, двері є традиційно подвійними, завдяки чому висадка-посадка пасажирів зможе проходити швидко. Салон більш комфортний і більш просторий, ніж у звичайних трамваїв. За рахунок великих вікон забезпечується панорамний огляд; комфортне освітлення — економічні та яскраві LED-лампи.

У вагоні встановлені зручні крісла. Для людей з обмеженими можливостями передбачені спеціальні місця. У трамваї є кондиціонер, нова система інформування про зупинки і бездротовий інтернет.

Школяр з України знайшов спосіб, як зробити тролейбуси більш енергоефективними.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...