• Кияни просять озеленити столицю: онлайн-петиції КМДА

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Середа, 24 травня 2017 року

На сайті онлайн-петицій КМДА з'явилося кілька пропозицій з благоустрою та озеленення столиці. Кияни просять висадити дерева і встановити навіси на Поштовій площі, реконструювати Софійську площу і зобов'язати забудовників висаджувати молоді дерева замість спиляних.

Історична площа біля Софійського собору зараз є просто транзитною зоною, що розпечена влітку і вкрита льодом взимку, яка більшу частину часу використовується як автостоянка. Не можна так використовувати історичне серце Києва, пише автор петиції Наталія Кулик. Вона пропонує створити на площі зелені зони, встановити фонтани, місця для відпочинку і милування собором.

Поштова площа також потребує реконструкції: влітку тут дуже спекотно, і в сонячний день ніде сховатися, пише Оксана Семченко. Вона просить висадити зелені насадження і встановити сонцезахисні споруди і навіси.

Двадцять років тому в Києві була величезна кількість дерев та квітів, і його називали Зеленою столицею Європи. Але з розширенням забудов під спіл потрапляють дерева, які так потрібні в спекотні літні дні. Анастасія Чайкіна пропонує зобов'язати забудовників компенсувати заподіяну шкоду: замість одного вирубаного дерева висаджувати два нових.

Щоб підтримати ту чи іншу петицію, потрібно зайти на сайт і після авторизації залишити свій голос. Якщо петиція набере 10 тис. підписів за 90 днів, пропозиції будуть розглянуті відповідальними особами, за можливістю виконані, і буде надано офіційну відповідь.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...