• Дерев´яні витвори мистецтва від українських майстрів LaFe аtelier

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Вівторок, 30 травня 2017 року

Текстура і візерунки дерева завжди зачаровували художників і дизайнерів, і вони прагнули зберегти унікальність цього матеріалу в своїх творіннях. Художники з LaFe аtelier — не виняток. Талановиті майстри гармонійно об'єднують знайомі фактури і сучасні форми, створюючи оригінальні речі.

Характерні дерев'яні візерунки знайомі людям так давно, що складно знайти людину, яку б вони здивували. Але все ж якісно оброблена деревина будь-яких порід притягує увагу, і з цим важко не погодитися.

Неповторні візерунки нагадують складний алгоритм, закладений природою в дереві. Тому майстри з української студії LaFe аtelier знаходять застосування своєї фантазії саме в дереві.

«Є форми, які за визначенням не потребують легітимації. Вони з нами з самого дитинства і до вічності», — каже Юрій Лашкай з LaFe atelier.

Вони об'єднують природний матеріал і сучасні форми, отримуючи в результаті дивовижні речі.

«Дерево росте в природі, як йому заманеться. Ми в LaFe atelier беремо деревину і складаємо її як завгодно нам. Все починається з пошуку природних матеріалів і простих сучасних форм. Ідея відтворення вічного через свіжі інтерпретації постає перед нами у всій своїй величі. Гра фактури дерева і кожної деталі, народжена в результаті пластики і тонкої ручної обробки, неповторна», — кажуть майстри.

У своєму ательє вони створюють інтер'єрне бачення речей, які з неповторним малюнком дерева несуть свою функцію. Завдяки високоякісній обробці вручну знайомі фактури набувають нових образів. Так прості речі перетворюються на витвори мистецтва.

Десять самих незвичайних і красивих речей з дерева — у цій збірці.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...