• Робимо сухий шампунь – для краси та здоров´я волосся

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Вівторок, 30 травня 2017 року

Більшість типів волосся не потребують частого миття, яке висушує і робить їх ламкими. Щоб підтримувати свіжість і красу волосся протягом тривалого часу, можна скористатися сухими шампунями власного виготовлення з натуральних складових. Цей варіант ідеально підходить для тих, хто хоче відростити довге волосся.

Звичайні шампуні, які містять сульфати, небезпечні не тільки для волосся, але і в цілому для здоров'я. Часте їх використання позбавляє волосся природного жиру, який з'являється через кілька днів біля коріння. Жир надає неохайний вигляд волоссю, але він необхідний: захищає його від сонця, осушення та інших факторів. Без нього волосся стає ламким, січеться.

Як альтернативу можна використовувати безсульфатні шампуні або шампуні домашнього приготування. Кращий і найкращий для багатьох варіант — житній шампунь.

Щоб підтримувати красу волосся в періоди між миттям, можна спробувати сухий шампунь. Основна його функція — видалити зайвий жир біля коріння, не зачіпаючи кінчиків. Звичайними шампунями цього домогтися неможливо — волосся доводиться мити по всій довжині.

Крім цього, сухий шампунь — це ідеальне рішення на випадок, якщо у вас немає часу або можливості вимити волосся. Після його застосування волосся стане більш об'ємними і піддаватиметься укладанню. Вам навіть не знадобляться лаки або гелі!

Натуральний сухий шампунь — це мука: житнє, рисова, вівсяна — на вибір.

Ця ж основа використовується і в готових сухих шампунях, які можна купити в магазині. Але у них є недоліки: різні добавки речовин (інакше кажучи, «хімія»), висока ціна, вистачає на 5—6 застосувань. У покупних шампунях такого типу замість борошна може використовуватися тальк — небезпечна канцерогенна речовина.

Як використовувати сухий шампунь

1. Беремо 1—2 ст.л. борошна (крім пшеничного), насипаємо трохи на корені і добре розподіляємо по жирній частині волосся.

2. Беремо рушник і починаємо акуратно втирати. При цьому більша частина борошна, ввібравши шкірний жир, залишиться на рушнику.

3. Беремо щітку для волосся і вичісуємо залишки борошна.

Ефекту від сухого шампуню вистачить на пару днів, щоб ходити з розпущеним волоссям.

Цей спосіб можна застосовувати для волосся будь-якого кольору. Єдина відмінність: брюнеткам доведеться потрудитися трохи довше, щоб прибрати залишки борошна з волосся.

Wet/dry shampoo

Є ще один варіант такого шампуню — wet/dry shampoo, який можна наносити з пульверизатора, що більш зручно. Рецептом його приготування ділиться сайт Natural Living Ideas.

Складові:

• 1 чашка теплої води;

• 1/4 чашки кореневищ маранти;

• 1/4 чашки гамамелісу (бальзам);

• ефірна олія.

Як приготувати:

1. Чверть чашки порошку кореневищ маранти змішати з теплою водою до повного розчинення.

2. Додати 1/4 чашки гамамелісу. Він допоможе суміші швидше висихати на волоссі.

3. Додати в суміш кілька крапель ефірних олій (за бажанням). Вони призначені в першу чергу для аромату, але також можна вибрати ефірну олію, яка також допоможе від будь-яких проблем із волоссям. Наприклад, від лупи візьміть олію чайного дерева, а для стимуляції росту волосся — олію розмарину.

4. Перелийте суміш у пульверизатор для зручності застосування.

Застосування: перед кожним використанням струсіть пульверизатор. Потім розпорошіть на корені або жирні частини волосся. Нехай волосся висохне природним чином.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...