ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Китаї вироблятимуть ультракомпактні електрокари — CHJ Automotive

Велика Епоха

Китайський виробник електрокарів CHJ Automotive планує випустити до наступного року «ультракомпактний» електричний автомобіль зі змінними батареями. Він стане екологічнішою альтернативою скутерам і мопедам — улюбленим засобам пересування мільйонів китайців.

#img_center_nostream#

Китайський стартап CHJ Automotive оголосив про намір почати виробництво електричних автомобілів, здатних конкурувати з Tesla — відомим в усьому світі виробником електрокарів. Назва електромобілів не розголошується, але відомо, що перший з них з'явиться в березні 2018 року. Це буде ультракомпактний електрокар.

Перед розробниками поставлена ​​задача створити компактну альтернативу мопедів або скутерів для щоденного пересування містом. Китай страждає від забруднення ґрунту, води і повітря, а люди потребують простого і доступного виду транспорту.

«У Китаї щодня 340 мільйонів людей їздять на роботу на електронних скутерах, і у багатьох є бажання змінити особистий транспорт. Але ми не можемо уявити, щоб всі вони пересіли на автомобілі, тому пропонуємо їм ультракомпактну машину», — сказав співзасновник компанії Кевін Шен в інтерв'ю CNBC.

Компактний електрокар буде мати довжину 2,5 м і ширину 1 м. Він зможе працювати на двох змінних батареях. Це зручно, оскільки автомобілю не потрібно занадто довго зупинятися на зарядній станції, а досить поставити змінну батарею. В автомобілі буде встановлена ​​автомобільна операційна система Google під назвою Android Auto.

Орієнтовна вартість авто — $7824.

Тим часом у Казахстані створили найдешевший у світі електромобіль за $200.