ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мати-одиначка з чотирма дітьми побудували будинок своїми руками

Велика Епоха

Мати-одиначка та її четверо дітей побудували затишний будинок площею 325 м2, використовуючи лише свої сили та навички з відео-уроків каналу YouTube. Це історія про те, як велика справа може об'єднати родину і всупереч усьому подарувати надію на майбутнє.

У Кари Брукінс (Cara Brookins) четверо дітей — Надія, Дрю, Джада і Роман. Вона двічі була заміжня, але обидва шлюби виявилися невдалими: Кара стала жертвою домашнього насильства. Після другого розлучення Кара відчувала, що їх життя зламане: залишитися одній із чотирма дітьми, молодшому з яких на той момент було 2 роки, а старшому — 17, непросто. «Ми втратили здатність сміятися разом», — каже Кара про той час.

У 2007 році під час вихідних на День подяки, прогулюючись в Ozark Mountains, вони побачили будинок, майже повністю зруйнований торнадо. Усюди були розкидані шматки дерева та цвяхи.

«Я зупинилася, щоб подивитися на те, що залишилося від будинку, і подумала: б'юсь об заклад, якщо б я спробувала, то змогла б відновити його», — подумала Кара.

Вона почала переглядати відео та навчальні матеріали на YouTube, присвячені будівництву та ремонту будинків. Оскільки у неї не було грошей не тільки на те, щоб найняти будівельників, але й на матеріали, довелося взяти кредит у банку — $130 тис.

Коли все було готове, Кара з дітьми взялися за роботу: «Мій старший син Дрю допоміг мені скласти план, щоб отримати схвалення міста».

Брукінс і її діти відновлювали будинок 9 місяців. Джада приносив воду зі ставка, щоб приготувати суміш для закладки фундаменту. Дрю допомагав з пиломатеріалами. Надія готувала їжу для всіх.

«Ми носили блоки, і всюди був бруд. У нас не було спеціальних робочих черевиків, тому ми одягали пластикові пакети на ноги поверх старих тенісних туфель. Відновлення будинку зблизило нашу родину, і ми зрозуміли, що немає нічого неможливого. У нас з'явилася надія на майбутнє», — каже Кара.

На деяких етапах, наприклад під час прокладання електропроводки, їй все ж довелося звернутися за допомогою до друга, який мав досвід будівництва. Вона платила йому по 25 доларів за годину.

Нарешті, 31 березня 2009 року, родина переїхала до просторого будинку площею 3500 квадратних футів. Брукінс називала його Inkwell Manor (Садиба «Інквелл»). У будинку 5 спалень, дві з половиною ванні кімнати, гараж на три машини та бібліотека.

Улюблена кімната Кари — бібліотека, заставлена ​​стелажами книг від підлоги до стелі. Стиль декору — French country, тут зібрано багато сімейних речей, переданих від батьків, бабусь і дідусів.

Кара говорить, що цей досвід, яким би важким він не був, вартий того. І про це вона розповіла у своїй книзі Rise: How a House Built a Family.

За матеріалами: CNN.