ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Компанія Dell робить з океанічного сміття підставки для ноутбуків

Велика Епоха

Компанія Dell має намір переробляти пластик, що забруднює океани, на нову упаковку для своїх товарів. Ця ініціатива допоможе вирішити проблему пластикових відходів і зменшить кількість сміття, що плаває в океанах. Адже навіщо використовувати нову сировину, якщо можна переробляти пластик?

#img_center_nostream#

#img_center_nostream#

Dell — компанія що спеціалізується на виробництві електроніки і техніки, запустила пілотну програму з використання переробленого пластику. Ця програма є частиною проекту, що стартував у березні минулого року на Гаїті.

Компанія планує використовувати пластмасу, зібрану на узбережжях і пляжах, для створення підставок для ноутбуків XPS 13 2-in-1 (це комбінований ноутбук-планшет). Підставка буде виготовлятися з 25% океанських пластмас і 75% переробленої упаковки харчових продуктів з матеріалу HDPE.

Oрганізації та окремі волонтери, що займаються переробкою відходів, збирають пластик на пляжах, щоб не допустити його потрапляння в океан. Потім його очищають і переробляють, змішують із пластиком пляшок і харчової упаковки. І, нарешті, створюють нові підставки, на яких зображена пара китів і дано посилання на проект.

У цьому році заплановано переробити близько 7000 кг океанського пластика для виробництва приблизно 300 тис. підставок. До 2018 року Dell збільшить обсяг використовуваного океанічного сміття до 8000 кг.

Скотт О'Коннелл, директор з екологічних питань Dell, сказав, що використання перероблених пластмас економить гроші компанії, а також зменшує її антиекологічний вплив.

Компанія все більше фокусується на безперервному циклі виробництва, щоб відходи могли використовуватися як сировина для товарів і упаковки. Dell — перша і поки що єдина ІТ-фірма, яка використовує для виробництва комп'ютерів і моніторів пластик від електронних відходів і перероблене вуглецеве волокно.

Дивіться добірку вражаючих фото проекту «Русалки ненавидять пластик».