ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У столиці відкрилося нове велокафе — Lifecycle

Велика Епоха

У столиці відкрилося велокафе для любителів покрутити педалі — Lifecycle. У цьому закладі є все, що потрібно велосипедистам, — майстерня, магазин і кафе. Тут можна залишити свій байк на ремонт, випити кави і знайти цікаві велоаксесуари.

#img_center_nostream#

Lifecycle почав свою роботу 4 червня, повідомляє «Хмарочос». Засновник велокафе Олексій Хворостенко каже, що хоче змінити думку про байки як про транспорт тільки для спорту чи відпочинку. Перш за все, байк — це зручний, екологічний, безшумний транспорт, який допоможе підтримати хорошу фізичну форму. Відкриття Lifecycle — це ще один внесок у розвиток велокультури міста.

У магазині Lifecycle можна знайти як звичайні велосипеди, так і електробайки. Тут же зі звичайного велосипеда можуть зробити електровелосипед. Поруч з кафе встановлять парклет, завдяки чому біля лавок можна буде безпечно і надійно паркувати велосипеди.

Засновник велокафе сподівається, що Lifecycle стане місцем зустрічі однодумців, допоможе і далі розвивати велокультуру в столиці.

Адреса Lifecycle: м. Київ, вул. Хорива, 47-г.

Ще одне велокафе є в Голосіївському районі столиці — Ride&Coffee. Велокультура стрімко розвивається в Україні: створено всеукраїнський сервіс «Велоген», відкрилися безкоштовні велопарковки біля метро «Лівобережна» і «Арсенальна». Для пошуку вкрадених байків створений GPS-маячок.