ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Українці запускають проект Zero Waste Lviv: позбудьтеся від 90% свого сміття

Велика Епоха

Команда ініціативних українців зі Львова оголосила про відкриття проекту Zero Waste Lviv, учасники якого навчаться зводити до мінімуму кількість свого побутового сміття, вдосконалять свій побут, навчаться вирішувати проблеми, пов'язані з захаращеністю, і поділяться своїм досвідом з іншими учасниками.

#img_center_nostream#

#img_center_nostream#

Організатори проекту — Zero Waste Lviv, Інститут міста, Львівська міська рада. Ідея проекту — показати, що Zero Waste для Львова — не просто утопічна мрія, а реальність, яку кожен із нас може почати створювати вже зараз.

Проект триватиме з 5 по 25 червня. У цей час учасники будуть отримувати щодня завдання і відвідають 15 заходів, серед яких майстер-класи, лекції та міні-фестиваль.

Проект буде проходити в форматі Facebook-події і численних заходів у всьому місті. Учасники будуть отримувати завдання на електронну пошту. Реєстрація відкрита для всіх жителів і гостей міста, які хочуть навчитися перетворювати сміття на матеріал творчих і практичних втілень.

На презентації проекту заплановано такі теми:

- як городяни втілюють в життя ідеї зменшення кількості відходів;

- 21 день до Zero Waste — чого очікувати і як користуватися;

- чому все це не просто цікава гра, а дієвий інструмент позитивних змін;

- від сміттєвих мегаполісів до квітучих міст з чистим довкіллям: кращі приклади з усього світу;

- особисті історії про зміни, які відбулися в житті учасників попереднього експерименту;

- Zero Waste: розвінчання декількох міфів;

- подарунки: речі, які дозволять виробляти менше сміття.

Нещодавно відома українська екоактивістка Маріанна Бойко запустила челлендж «Екопобут — стиль життя».

На допомогу всім українцям видання «Велика Епоха» продовжує розширювати інтерактивну мапу «Куди здати відходи». Знаходьте своє місто і адреси пунктів прийому, відносьте вторсировину на переробку — це допоможе зробити міста чистішими та комфортнішими для життя.