• Створено онлайн-сервіс для комунікації населення і поліції — bezpechne.community

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Середа, 31 травня 2017 року

Видання DreamKyiv представило онлайн-сервіс комунікації населення і поліції — bezpechne.community, де є сервіси «Спитай поліцейського» та «Електронний кабінет дільнічного», інтерактивна мапа міста з позначенням небезпечних місць або підозрілих подій. Він допоможе налагодити зв'язок між поліцією і громадами міст і селищами України і стане корисним джерелом інформації.

Проект bezpechne.community є громадською ініціативою, а наповненням і модерацією ресурсу займається ГО «Київ мрії». Зараз сервіс поки знаходиться в статусі бета-тестування.

Сайт є багатофункціональним, і він допоможе знайти відповідь на будь-яке питання жителя міста, яке стосується безпечного простору міста, кажуть розробники.

Сервіс буде корисний і для патрульної поліції, яка працює на випередження правопорушень. Тому інформація про актуальні проблеми своєї території для них буде дуже цінною.

Що входить до проекту:

1. Сервіс «Спитай поліцейського» дає можливість жителям швидко ставити запитання поліції, кваліфікованим юристам та іншим фахівцям і отримувати на них відповіді-роз'яснення. Тут же на мапі кожен може відзначити небезпечні місця свого району.

2. Сервіс «Електронний кабінет дільнічного» (розробляється) — тут можна знайти контактну інформацію дільничного.

Інформація про потенційно небезпечні місця буде оперативно відправлятися главам відповідних районних відділень поліції. Але оскільки сервіс не є службою 102 і призначений для вирішення нетермінових питань, то відповідь на питання буде приходити протягом 3—5 робочих днів.

Поки сервіс працює тільки в Києві, але за бажанням його легко можна розширити на будь-який населений пункт України. Це і є подальшою метою проекту. Для цього потрібно очолити команду, яка буде займатися адмініструванням і наповненням сервісу в місті, містечку чи селищі, залишити заявку і чекати відповіді.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...