• Дизайнер з України створив рюкзак, що змінює свій вигляд

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 червня 2017 року

Дизайнер з України створив інноваційний за своєю функціональністю рюкзак The ONE, зовнішній вигляд якого можна повністю змінити декількома простими рухами. Перестроюваний рюкзак має знімну зовнішню оболонку, що дозволяє його власникові підкреслити свою індивідуальність і вибирати стиль рюкзака під свій одяг, настрій або переваги.

Розробником рюкзака з інноваційним дизайном став учасник українського стартапу Kwambio Іван Журба. Основна деталь, яка відрізняє рюкзак The ONE від інших, в тому, що він складається з двох частин: шкіряної основи і зовнішньої оболонки, що перебудовується.

Зовнішня «кришка» кріпиться на основу двома металевими змійками-блискавками, які знаходяться з боків рюкзака. Рюкзак має геометричну многокутну форму, що виглядає дуже незвично.

Всередині є відділення для смартфона і ноутбука, а головна блискавка знаходиться з внутрішньої сторони — це допоможе вберегти вміст рюкзака від крадіжки. До того ж він дуже практичний: міцний для впливу ззовні і водонепроникний. В такому рюкзаку все зберігається в цілості незалежно від погоди.

The ONE можна носити і без додаткових накладок — він виглядає дуже сучасно.

Роблять The ONE backpack в Україні, і це виявилося вигідніше, ніж у Китаї. Це дозволяє контролювати як сам процес виробництва, так і якість використовуваного матеріалу.

Зараз розробники The ONE працюють з відомими світовими дизайнерами і разом створюють новий концепт панелей. Таким чином, The ONE backpack перетворюється на щось більше, ніж просто рюкзак. Це арт-об'єкт, який може постійно оновлюватися.

Як каже Іван Журба, The ONE backpack показує унікальність кожної людини і дає йому можливість проявити себе особливим чином через індивідуалізований дизайн.

В даний час прототип The One Backpack представлений у Музеї сумок Хендрикье (Tassenmuseum Hendrikje) в Амстердамі, який отримав титул одного з 10 кращих музеїв моди в світі.

За попереднім замовленням вартість рюкзака The ONE backpack складе $110.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...